24-pay-mark Created with Sketch.

Антитіла

від 450 ₴
Обрати квиток

Галерея

Про подiю

23 жовтня 2024 року гурт Антитіла завітає в Одесу

Основою програми концерту стане трек-лист з Київського Палацу спорту, який Антитіла відіграли вперше за 5 років 14 лютого 2024 року. Звісно, в Одесі будуть свої неповторні моменти, адже креативний підхід та увага до слухачів – завжди притаманні живим концертам гурту Антитіла. Отже, в рамках концерту музиканти виконають пісні з альбому MLNL, а також улюблені хіти прихильників гурту: «2Step», «Фортеця Бахмут», «TDME», «Вірила», «Лови момент», «LEGO», «Люди як кораблі», «Молоком», «Все красиво», «Будувуду», і звісно найсвіжіший хіт «Ти саме та». Цілком ймовірно, прозвучать абсолютно нові пісні, які вже у процесі створення та запису на студії.

Ми ретельно готуємося до кожного виступу і вкладаємо свої творчі, та матеріальні ресурси. Ми знаємо, що нас дуже чекають, ми це дуже цінуємо і завжди особливо готуємося до приїзду. Щоб підтримати одне одного, а також всіх наших на першій лінії оборони. Саме завдяки їм ми можемо приїжджати в міста з концертами. На жаль, поки триває війна ми не можемо зустрічатись на стадіонах. Але цей час обов’язково настане і ми віримо, що кожен, хто прийде на наш концерт, наближає його», – говорить фронтмен гурту Антитіла Тарас Тополя.

Важливою складовою концерту є благодійна мета. Перед концертом БФ Антитіла проводитиме благодійні аукціони з унікальними лотами, кошти з яких підуть на закупівлю човнів для штурмових підрозділів ГУР.

Початок о 19:00.


Корисна інформація організатора


🧸 Дітям безкоштовно до 5 років без надання окремого місця

✅ Без супроводу дорослих на вистави допускаються глядачі з 16 років. На вечірні події організатор не рекомендує брати дітей молодше 10 років

⌚️ Тривалість: індивідуально

🛡️ У випадку повітряної тривоги : До початку події - концерт розпочинається після відбою, під час події - концерт продовжують після відбою або переносять на інший день

⚡ Для військових передбачено знижку - зверніться, будь ласка, до організатора на пошту [email protected]


Артисти

Інші дати

Антитіла

29 жовтня 2024 19:00

ПК Шинник, Дніпро

Перейти до опису

Антитіла

25 жовтня 2024 19:00

Палац молоді і студентів, Кривий Ріг

Перейти до опису

Антитіла

13 жовтня 2024 19:00

Палац Культури, Рівне

Перейти до опису

Антитіла

04 жовтня 2024 19:00

Concert Hall Подоляни , Тернопіль

Перейти до опису

Антитіла

27 вересня 2024 19:00

Івано-Франківський театр ім. І. Франка, Івано-Франкiвськ

Перейти до опису