24-pay-mark Created with Sketch.

АРТЕМ ПИВОВАРІВ

від 450 грн.
Обрати квиток

Галерея

Про подiю

АРТЕМ ПИВОВАРІВ в Ужгороді! Чекаємо на вас 2022-10-10 о 19:30 на майданчику Закарпатський академічний обласний український музично-драматичний театр імені братів Юрія-Августина та Євгена Шерегіїв, Ужгород.
Ви можете купити квитки на АРТЕМ ПИВОВАРІВ на Concert.ua онлайнМи відчуваємо, що наші зустрічі зараз важливіші, ніж будь-коли! Підтримка один одного, спілкування, обмін думками та енергією в такі важкі часи, які переживає наша Країна, наш Народ – це те, чого ми всі потребуємо найбільше! У всіх нас має бути надія на те, що на нас чекає вільне та щасливе майбутнє, і ми повинні робити все можливе, щоб діти в Україні не плакали від жахів війни. Ми віримо у нашу Перемогу, ми віримо у наші Збройні Сили та підтримуємо наших Воїнів! Концерти Артема Пивоварова – це частина діяльності Артиста, спрямованої на підтримку ЗСУ.

Прибуток від продажу квитків буде перерахований на потреби наших захисників!


Концерти проходитимуть у безпечному форматі у безпосередній близькості від бомбосховищ, на випадок повітряної тривоги.

У концертній програмі на вас чекають улюблені хіти Артема Пивоварова та кілька прем'єр
за надихаючим авторським проектом Артиста – « Твої вірші, мої ноти», в якому Артем та запрошені Артисти дають свою цікаву сучасну інтерпретацію творчості класиків Української літератури та поезії. Звичайно, цього вечора заспіваємо разом і « Дежавю», яка стала неофіційним гімном блискавичних дій ЗСУ у Чорнобаївці.

Інші дати

АРТЕМ ПИВОВАРОВ

09 жовтня 2022 19:00

Палац культури і мистецтв, Мукачево

Перейти до опису
від 390 грн.