24-pay-mark Created with Sketch.

Артем Пивоваров

Про виконавця

Галерея

Артем Пивоваров - фото №1 Артем Пивоваров
Артем Пивоваров - фото №2 Артем Пивоваров афіша
Артем Пивоваров - фото №3 Артем Пивоваров квитки
Артем Пивоваров - фото №4 Артем Пивоваров на concert.ua
Артем Пивоваров - фото №5 Артем Пивоваров фото

Артист, який надихає, підкорює та випромінює безмежну позитивну енергію

Артем Пивоваров – суперпопулярний український автор і виконавець, саундпродюсер. Його ім’я – синонім творчого прориву. Свого часу, ставши новою зіркою українського музичного простору, артист отримав статус феномена сучасної вітчизняної сцени. Сьогодні ж Артем Пивоваров – безумовний трендсеттер, один з найпрогресивніших представників у вітчизняній музичній індустрії, чиї нестандартні погляди на творчість дійсно вражають та викликають щире захоплення у колег по цеху та мільйонів відданих шанувальників.

Співак із власною унікальною формулою створення композицій

Любов – до життя, світу, навколишніх. А іще – душевність та щирість, що повністю обеззброюють та розтоплюють серця слухачів. Мабуть, ці риси і є головною складовою шаленої популярності Артема Пивоварова. У вишуканій колаборації з природнім талантом музикант народжує абсолютні шедеври. Кожен новий трек стає стовідсотковим хітом. Однаково успішними є сольні та спільні з іншими виконавцями проєкти. Ні на кого не схожий, самобутній артист неймовірно гармонійно звучить у численних треках з відомими українськими виконавцями. Серед них – Олег Скрипка, Dorofeeva, Yarmak, Kalush та багато інших. А зовсім нещодавно співак викликав шквал емоцій у глядачів, вийшовши на сцену із загадковою Klavdia Petrivna.

У переліку найкращих хітів Артема Пивоварова – треки «Міраж», «Дежавю», «Маніфест, «Моя ніч», «Рандеву» та багато інших. В числі найвідоміших авторських знахідок – успішний проєкт «Твої вірші, мої ноти».

Сьогодні концерти Артема Пивоварова – це незмінні солд-аути та карколомні шоу світового рівня за участю оркестру, з масою сюрпризів для публіки та складними трюками.

Вочевидь, межі творчої фантазії артиста просто немає. Тож – чекаємо нових подарунків та яскравих і незабутніх емоцій, які дарує кожен виступ співака.

Дати

25/07

четвер

Артем Пивоваров на підтримку ЗСУ

Одеса, Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного)

від 700.00 ₴

15/08

четвер

Артем Пивоваров на підтримку ЗСУ

Трускавець, Палац культури ім. Т.Шевченка

від 690.00 ₴

17/08

субота

Артем Пивоваров на підтримку ЗСУ

Ужгород, Амфітеатр

від 450.00 ₴

23/08

пʼятниця

Артем Пивоваров на підтримку ЗСУ!

Рівне, Палац культури та спорту "Хімік"

від 790.00 ₴

24/08

субота

Артем Пивоваров на підтримку ЗСУ

Львів, Територія !FESTrepublic

від 950.00 ₴

25/08

неділя

Артем Пивоваров на підтримку ЗСУ

Тернопіль , ПК Березіль

від 690.00 ₴