24-pay-mark Created with Sketch.

Артем Пивоваров

Про виконавця

Галерея

Артем Пивоваров - фото №1 Артем Пивоваров
Артем Пивоваров - фото №2 Артем Пивоваров афіша
Артем Пивоваров - фото №3 Артем Пивоваров квитки
Артем Пивоваров - фото №4 Артем Пивоваров на concert.ua
Артем Пивоваров - фото №5 Артем Пивоваров фото

Артем Пивоваров – популярний український співак, музикант і саунд-продюсер, яскравий представник нового покоління артистів вітчизняної сцени та на просторах СНД.

Артема вважають законодавцем музичних трендів. Пісні співака завойовують перші рядки музичних чартів, а кліпи набирають мільйонні перегляди на YouTube. Собі за мету Артем ставить зміну «обличчя» музичної індустрії на краще.

Від простого хлопця з освітою еколога і медика до звання «музичного прориву із нестандартним поглядом на музику»

Артем Пивоваров не має професійної музичної освіти, а основам творчості навчився з інтернету. Саме так: успішний саунд-продюсер вчився записувати і аранжувати повністю самостійно!Тож до успіху артиста вивели наполегливість, постійна праця, бажання створювати якісний продукт і, звичайно, талант.

Тепер у Артема – яскрава сольна кар’єра, 5 повноформатних студійних альбомів, наповнених треками із особливим, нестандартним звучанням. Щодо стилю Пивоварова, точне формулювання не дається навіть іменитим критикам.

Серед найбільш популярних визначень – new wave poop. При цьому сам артист воліє не заморочуватися і не обмежувати себе рамками й шаблонами: «Ми граємо неконтрольовану музику. Вільну і у чимось дику». І така філософія прослідковується у всій творчості співака.

Коли музика – твоя стихія

Перша популярність з’являється у Артема Пивоварова у 2012 році за участю у проєкті Dance Party. Dance! Dance! Акустичні версії пісень, викладені в YouTube, схвально сприймаються публікою. Дебютний альбом «Космос» виходить у 2013 році, і надалі Артем продовжує кар’єру під власним ім’ям. Він бере участь у фестивалях, виступає на багатьох сценах в Украні та за її межами та продовжує активну творчу діяльність.

Навесні 2021 року відбувся реліз першого синглу «Рандеву» із майбутнього альбому, який за декілька місяців зібрав майже 15 мільйонів переглядів в ютюб. А вже в листопаді Артем презентував найновішу пісню «Мираж», за традицією виконану двома мовами - українською та російською.

Сьогодні в репертуарі артиста – яскраві сингли та кліпи, велика кількість хітових фічерінгів з іншими виконавцями: Ёлка «В каждом из нас», Мот «Муссоны», «Ливень», DJ Smash «Сохрани», Анна Седокова «Магнитные глаза», Anaсondaz «Хаос», Sunsay «Выдыхай».

В якості саунд-продюсера Артем працював з Регіною Тодоренко, Дантесом, Анною Седоковою, групами KAZAKY, Dside Band та іншими.

Артем Пивоваров залишається одним із найбільш популярних українських виконавців на YouTube. Йому належать нагороди «Кращий виконавець», «Кращий трек», «Кращий альбом».

Найвідоміші пісні артиста:
  1. «Дежавю»
  2. «Дом»
  3. «2000»
  4. «Карма»
  5. «No.1»
  6. «Позови»
  7. «Собирай меня»
  8. «Кислород»
  9. «Рандеву»
  10. «Мираж»

Не пропускай жодного виступу підкорювача радіо- і телеефірів, слідкуй за афішею на Concert.ua! Тут завжди зручно замовити квитки онлайн.

Дати

17/12

субота

Артем Пивоваров. Благодійний концерт на підтримку ЗСУ

Київ, Stereo Plaza

від 1499.00 грн.