24-pay-mark Created with Sketch.

KYIV MODERN BALLET

Про виконавця

Галерея

KYIV MODERN BALLET - фото №1 KYIV MODERN BALLET
KYIV MODERN BALLET - фото №2 KYIV MODERN BALLET афіша
KYIV MODERN BALLET - фото №3 KYIV MODERN BALLET квитки
KYIV MODERN BALLET - фото №4 KYIV MODERN BALLET на concert.ua
KYIV MODERN BALLET - фото №5 KYIV MODERN BALLET фото
KYIV MODERN BALLET - фото №6 KYIV MODERN BALLET піти
KYIV MODERN BALLET - фото №7 KYIV MODERN BALLET дивитись

«Київ Модерн-балет» – український театр сучасної хореографії. Засновник – Раду Віталійович Поклітару. Він же головний хореограф і балетмейстер. В авторському театрі репертуар формується з постановок самого Раду.

КРАЩІ ПОСТАНОВКИ KYIV MODERN BALLET

«Кармен.TV», «Веронський міф: Шекспірименти», «Болеро», «Дощ», «Лускунчик», «Перехрестя», «Лебедине озеро». Кожен спектакль отримав премію «Київська пектораль» і став подією в світі балету.

Про всі постановки театру «Київ Модерн-балет» можна сказати одне – це незвично, неординарно і змушує думати. Авторське бачення класичних п'єс, нестандартна інтерпретація знайомого сюжету, хореографія молодих акторів - все це дивує, зачаровує і захоплює. Після вистави хочеться переглянути власний погляд на здавалося б вже звичні і зрозумілі речі.

Колектив Kyiv Modern Ballet:

  • головний балетмейстер - Раду Поклітару;
  • педагог - заслужений артист України Анатолій Козлов;
  • художник театру - заслужений діяч мистецтв України Андрій Злобін;
  • художник по костюмах - Ганна Іпатьєва.

Театр «Київ Модерн-балет» - колектив дуже молодих людей. Ці люди прийшли в трупу, бажаючи змінюватися і рости від вистави до вистави, від ролі до ролі. І мова зараз йде не тільки про акторів, а й про глядачів.

ДЕ КУПИТИ КВИТКИ НА ВИСТАВУ «КИЇВ МОДЕРН БАЛЕТ»

Подивитися афішу концертів українського театру Kyiv Modern Ballet можна на сайті Concert.ua. Купуйте електронні квитки онлайн або замовляйте тікети на бланках з доставкою кур'єром.

Всім любителям сучасної хореографії рекомендуємо відвідати шоу. Стиль «Київ Модерн-балет» - неповторний і унікальний. Його постановки для тих, хто вміє цінувати нешаблонний погляд і сміливі інтерпретації. І нехай бачення головного хореографа Раду Поклітару вловити не зовсім просто, але сходити на виставу Kyiv Modern Ballet однозначно варто!

Дати

22/03

пʼятниця

Kyiv Modern Ballet. Жізель. Раду Поклітару

Київ, МЦКМ (Жовтневий палац)

від 190.00 ₴