24-pay-mark Created with Sketch.

YАКТАК

Про виконавця

Галерея

YАКТАК - фото №1 YАКТАК
YАКТАК - фото №2 YАКТАК афіша

Молодий артист, чиї пісні сьогодні слухають мільйони

YAKTAK – популярний український автор та виконавець, який впевнено підкорює українські музичні чарти та вірить: коли мрієш та наполегливо працюєш заради мрії, – обов’язково досягнеш своєї мети.

Ярослав Карпук (справжнє ім’я артиста) народився у невеличкому селищі на Волині. Музика всерйоз увійшла в його життя, коли хлопцеві було 4 роки. Співати Ярослава навчили бабуся та дідусь, які професійно викладали музику. Юний артист неодноразово брав участь і перемагав у творчих конкурсах різного рівня. Хлопець закінчив музичну школу за класом фортепіано, грає на гітарі та сопілці. По-справжньому відомим Ярослав став у 2019 році завдяки участі у вокальному проєкті «Голос. Діти». Співак зайняв 2-ге місце за результатами виступу у суперфіналі. У 2021 році молодий артист завоював Гран-прі фестивалю «Чорноморські ігри» та почав створювати авторські роботи.

«Музика – те, чим я живу»

За словами Ярослава, ще 2 роки тому ніхто не знав його пісень, а сьогодні роботи артиста – у топах українських чартів та в переліку трендів на YouTube. Слухачів підкорюють простота і щирість співака. Так, пісня «Погляд» декілька тижнів очолювала «Топ пісень України» в Apple Music. А дуетні композиції з Jerry Heil, MamaRika, SOBOL, Golubenko вкупі вже мають понад 25 мільйонів переглядів.

Сольний проєкт YAKTAK був запущений у лютому 2022-го. Драматичні реалії вплинули на творчість юнака і зараз в його репертуарі поруч із блискучими каверами на пісні «Стефанія», «Біля тополі», «Наречена» – власні проникливі композиції «Переможе добро», «Повістка», «В пустій кімнаті» та інші пісні. YAKTAK бере активну участь у благодійних акціях та концертах на підтримку ЗСУ. Співак вже виходив на одну сцену з гуртом Друга Ріка та мріє по спільну працю з гуртами Океан Ельзи та Бумбокс.

У майбутньому Ярослав прагне розвиватися у плані стильового розмаїття, збагачуючи власну творчість етно-мотивами. Треба виокремити і особливу «фішку» артиста. Адже у кожній роботі YAKTAK присутня гітара, «одягнена» у різні образи, які залежать від змісту композицій.


Дати