Національний академічний драматичний театр ім. І. Франка: Афіша і квитки

Національний академічний драматичний театр імені Івана Франка в Києві знаходиться в центрі столиці за адресою пл. Івана Франка, 3.

Будівля театру Івана Франка в Києві зведена в кінці 19 століття на території садиби Мерінга. Приміщення призначалося для трупи Миколи Соловцова, яка трансформувалася в окремий колектив російського театру. З часів будівництва театру Франка на місці озера залишилося джерело, яке шанується акторами, як джерело творчої наснаги.

Після тривалого періоду виступів в різних містах трупа, керівником якої був Гнат Юра, влаштувалася в Києві. У 1940 році театр Франка отримав статус академічного. Під час війни будівля драмтеатру була практично повністю знищена. Після реконструкції планування та дизайн приміщення були змінені, залу оформили в стилі рококо.

Сьогодні в театрі імені Франка в Києві демонструють свій акторський талант багато відомих театральних труп. Демонструються вистави за мотивами творів видатних українських і зарубіжних драматургів. Досвідчені театрали передають традиції професійної майстерності новим вихованцям. Трупа бере участь у фестивалях національного та світового рівня.

У афіші драматичного театру Франка представлені класичні спектаклі та новаторські постановки. Хочете відвідати психологічну драму або відпочити за переглядом комедії? Надаєте перевагу класичній музичній п'єсі або сучасній інтерпретації відомих сюжетів? Дивіться розклад драмтеатру в Києві на сайті Concert.ua та замовляйте квитки онлайн або з доставкою кур'єром.

Київ, пл. Івана Франка, 3

Афіша

THE BEST 21 січня 19:00, Вт THE BEST Київ, Національний академічний драматичний театр ім. І. Франка від 200 грн. THE BEST Вже не хочу 21 січня THE BEST Національний академічний драматичний театр ім. І. Франка Придбати DREAMWORKS 31 березня 19:00, Вт DREAMWORKS Київ, Національний академічний драматичний театр ім. І. Франка від 300 грн. DREAMWORKS Вже не хочу 31 березня DREAMWORKS Національний академічний драматичний театр ім. І. Франка Придбати