24-pay-mark Created with Sketch.

Дизель Шоу Великий різдвяний концерт на підтримку ЗСУ

21 грудня 2024, сб. 18:00-20:00
Палац Україна Київ, вул. В. Васильківська, 103
від 350 ₴
від 350 ₴
Обрати квиток

Галерея

Про подiю

Концерт «Дизель Шоу Великий різдвяний концерт на підтримку ЗСУ» у Києві відбудеться 21 грудня 2024 року о 18:00 в Палаці Україна.

Чому варто піти на концерт «Дизель Шоу Великий різдвяний концерт на підтримку ЗСУ» у Києві?

  1. Прекрасна традиція святкування Різдва в компанії улюбленого колективу.
  2. Велика святкова програма з найкращих жартів за увесь рік.
  3. Найтепліша подія, що об’єднає всю країну.

Концерт «Дизель Шоу Великий різдвяний концерт на підтримку ЗСУ» у Києві

За чудовою новою традицією «Дизель Шоу» другий рік поспіль запрошують всіх на святкування Різдва у великій дружній компанії! Адже саме щирий сміх та радісний блиск в очах рідних – найцінніше, що дарує нам світле свято. І «дизелі» прекрасно знають, як створити найкращу атмосферу та подарувати найприємніші спогади! Виступ талановитої команди гумористів у 2023-му році супроводжувався солд-аутом. Тож встигніть замовити квитки, доки є гарний вибір місць.

Справжнє різдвяне диво від неперевершених «Дизель Шоу»

Святкувати Різдво-2024 будемо з найкращими номерами від «Дизель Шоу». Нестримною енергією та позитивом вас заряджатимуть улюблені артисти: Єгор Крутоголов, Вікторія Булітко, Євген Сморігін, Яна Глущенко, Олександр Бережок, Юлія Мотрук, Дмитро Танкович та Євген Гашенко. Саме гості вечора першими побачать грандіозний концерт – раніше за телеглядачів та публіки в інтернеті. Як завжди, буде багато яскравих сюрпризів. Відбудуться виступи зіркових гостей та найкращих друзів «дизелів» – Назара Задніпровського, Олександра Яреми, Кіри Подольської, Лілії Ребрик, Віталіни Біблів та інших. У разі повітряної тривоги усі чекатимуть на відбій у безпечному укритті. Потім концерт продовжиться. Чекаємо на вас!

Де купити квитки на концерт «Дизель Шоу Великий різдвяний концерт на підтримку ЗСУ» у Києві?

Обрати зручні місця в залі та одразу замовити квитки ви можете онлайн на Concert.ua.

Артисти