24-pay-mark Created with Sketch.

Дизель шоу

від 0 грн.
Обрати подію

Про події

Дизель Шоу в Одесі! 1 квітня о 17:00 та о 20:00 у театрі Музкомедії в Одесі – нова концертна програма популярного гумористичного проєкту «Дизель Шоу».

ЧОМУ ВАРТО ПІТИ НА КОНЦЕРТ «ДИЗЕЛЬ ШОУ» В ОДЕСІ?

  1. Свіженькі жарти від талановитих коміків.
  2. Прекрасний весняний настрій.
  3. Чудовий відпочинок для всієї родини.

КОНЦЕРТ «ДИЗЕЛЬ ШОУ» В ОДЕСІ

1 квітня запрошуємо вас до Театру музкомедії на весняний концерт яскравого українського проєкту «Дизель Шоу»! День сміху в столиці гумору разом із улюбленим творчим колективом українців – це джекпот! Не втрачайте прекрасної нагоди побачити запальне й неймовірно веселе шоу для всієї сім’ї.
Замовити квитки можна вже сьогодні.

НОВА ПРОГРАМА «ДИЗЕЛЬ ШОУ» НА СЦЕНІ ТЕАТРУ МУЗКОМЕДІЇ

Концерт в Одесі відбудеться в рамках весняного туру «Дизелів». Довгоочікувана зустріч принесе багато яскравих емоцій та позитиву як глядачам, так і самим артистам. І вже точно нікому не буде нудно.
Нова програма від «Дизель Шоу» – тепла й привітна, як одеське сонечко. А нові жарти – такі ж свіжі, як товари на «Привозі»!
В концерті візьмуть участь усі ваші улюблені гумористи: Єгор Крутоголов, Євген Гашенко, Вікторія Булітко, Яна Глущенко, Євген Сморигін, Олександр Бережок. На сцені також з’являться запрошені артисти, яких ви чудово знаєте: Сергій Писаренко та Євген Нікішин, Дмитро Танкович, Маруся Грицук.

ДЕ КУПИТИ КВИТКИ НА КОНЦЕРТ «ДИЗЕЛЬ ШОУ» В ОДЕСІ?

Замовити квитки на концерт «Дизель Шоу» ви можете онлайн на сайті Concert.ua.

Перелік подій