24-pay-mark Created with Sketch.

дизель Шоу

Про виконавця

Галерея

Дизель Шоу сучасний український гумористичний проект, з високими телевізійними рейтингами і аншлаговими концертами.

КОНЦЕРТИ ДИЗЕЛЬ ШОУ

Історію одного з найпопулярніших, добрих і смішних шоу України творять талановиті актори і актриси Дизель Шоу: Єгор Крутоголов, Олександр Бережок, Яна Глущенко, Вікторія Булітко, Євген Сморигін, Євген Гашенко, Сергій Писаренко, Євген Нікішин, Максим Неліпа та ін.

Виступи "Дизелів" – це потужний сплеск гумору, перед яким неможливо встояти! А програма шоу – не просто список жартів або відпрацьовані мініатюри, а щось більше:

  • несподівані тандеми;
  • музичні номери;
  • мультимедійні сюрпризи;
  • спілкування з публікою в залі.

Імена та прізвища - хто ж вони? Зізнайтеся, стає цікаво, хто так майстерно створює свято на сцені і збирає тисячі переглядів на YouTube! Незважаючи на ажіотаж, в проекті немає зірок, і кожен учасник Дизель Шоу - важлива частина колективу.

Те, що відбувається на сцені відгукується глядачам: одні дізнаються в сюжетах самих себе, інші - своїх родичів або знайомих, сусідів. Тут сміються над невдачами і з філософською іронією зачіпають теми, близькі кожному. Демонструють не вигадану "картинку", а діляться реальними емоціями і почуттями звичайних людей.

ДЕ КУПИТИ КВИТКИ НА ДИЗЕЛЬ ШОУ

Дивіться афішу виступів команди і купуйте квитки на концерт у своєму місті! Артистів Дизель Шоу люблять фани різного віку, тому sold-out на їх виступ – справа звична.

На сайті Concert.ua вказана вся необхідна інформація: дати і час виступів, місця проведення, схеми залів для глядачів і вартість всіх категорій квитків. Оформити тікет можна за пару хвилин: онлайн або з доставкою кур'єром.

Дратує втома або просто хочеться відволіктися від робочих буднів? Від душі рекомендуємо провести пару годин в компанії акторів театру під назвою Дизель Шоу! На їхніх концертах забуваєш про все: просто смієшся і наповнюєшся позитивними емоціями.

Ніяких відмовок: приходьте з сім'єю або друзями. Побачимося на Дизель Шоу!

Дати