24-pay-mark Created with Sketch.

Latexfauna

Про виконавця

Галерея

Latexfauna – популярний український дрім-поп гурт, заснований у 2015 році.

Творчість колективу вирізняється особливим поєднанням української мови і соковитого суржику.

Перший студійник гурту під назвою Ajahuaska увійшов до українського альбомного чарту iTunes Top-100 та отримав схвалення в ефірі радіо «Аристократи».

Latexfauna завоювали звання яскравих представників нової української музики і тепер ім’я гурту все частіше з’являється у списках хедлайнерів топових музичних фестивалів.

Історія стрімкого успіху Латексфауна

Суржик-поп-гурт – так часто називають Latexfauna – вже у 2016 році вийшов на велику сцену фестивалю «Республіка». Того ж року музиканти відіграли перший сольник, маючи за душею всього 6 пісень.

Але довго чекати новинок не прийшлося. І невтомний та творчо невичерпний автор і виконавець Діма Зезюлін продовжив творити «чудеса». Так, наприклад, у 2017 бабахнув зі своїми хлопцями пісню «про глибоку любов, гармонію, свободу і просвітлення» Surfer. «Малібушно-маямська» атмосфера й саунд з 80-х зробили свою справу і четвертий сингл зайшов багатьом поціновувачам фірмового суржику й смачного звучання Latexfauna.

Не можна не згадати і не схожу на інші роботи гурту пісню Delfinam, якій передувала прекрасна Evpatoria.

Коли «самі божественні радуги тобі завідують»

Серед останніх шедеврів Latexfauna – фанкова пісня Bounty, названа гуртом гімном їхнього літа. Вона про те, як інколи буває «харашо». Ну просто «на завість радугам»!

Сьогодні на концерти гурту поспішають сотні за тією самою атмосферою свободи і любові, за невимушеним спілкуванням і текстами, що є близькими і зрозумілими кожному. За фірмовою іронією і якісним звучанням.

Сучасний склад Latexfauna:
  • Дмитро Зезюлін – вокал і тексти пісень
  • Ілля Случанко – гітара
  • Олександр Димань – бас-гітара
  • Олександр Мильніков – клавішні
  • Максим Гребінь – барабани
Прагнете отримати море позитиву і поділитися ним із друзями? – То вам прописаний концерт Latexfauna! Знайдіть анонс виступів гурту на сайті Concert.ua. А замовити квитки – взагалі не проблема.

Дати

09/06

неділя

LATEXFAUNA В KURENI

Київ, KURENI

від 1000.00 ₴