12 квітня 2019, Пт. 20:00
ATLAS Київ, вул. Січових Стрільців 37-41
від 300 грн.
від 300 грн.

Галерея

Latexfauna у Києві - фото №1 Latexfauna у Києві
Latexfauna у Києві - фото №2 Latexfauna у Києві афіша
Latexfauna у Києві - фото №3 Latexfauna у Києві квитки

Про подiю

Чому варто на концерт Latexfauna?

1. Побувати в дикій савані серед квітневого Києва!
2. Почути недавно видані треки й абсолютно нову пісню MDMA.
3. Ну і, звичайно, підспівувати улюбленим хітам.

12 квітня відбудеться дикий концерт! У клубі ATLAS виступить Latexfauna. Хлопці чекають на всіх своїх зайчиків, кицьок, змій, ластівок, тюленьчиків, курапаточок, косаток, щоб розбудити всі ваші чарівні інстинкти!

Latexfauna – вітчизняна група, яка виступає в жанрі дрім-поп. Одна з її особливостей – використання в текстах суржика. Latexfauna була створена три роки тому. Колектив починався як студентське захоплення, але зараз це успішний проект, який займає верхні рядки чартів. Пару років тому гурт отримав звання "дебюту року".

Їхню творчість оцінили не тільки слухачі, але і музичні критики та колеги. Так, Христина Соловій зробила кавер на пісню Surfer.

У 2017 році вийшов EP Season One, а минулоріч – повноцінний альбом Ajahuaska. На презентацію дебютної збірки прийшли Джамала і Женя Галич. При цьому Latexfauna постійно випускають новий матеріал, радуючи шанувальників.

Чистіть пір'я, дорогі друзі, весна близько. А значить, близько й концерт Latexfauna!

Схожі події

Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» -35% на другий 01 червня 20:00, Сб Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» Київ, НСК Олімпійський Вже не хочу 01 червня Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» НСК Олімпійський Придбати Джаз на вертолітному майданчику 08 червня 19:00, Сб Джаз на вертолітному майданчику Київ, КВЦ Парковий від 200 грн. Джаз на вертолітному майданчику Вже не хочу 08 червня Джаз на вертолітному майданчику КВЦ Парковий Придбати The Chemical Brothers special offer 15 червня 20:00, Сб The Chemical Brothers Київ, Міжнародний Виставковий Центр від 150 грн. The Chemical Brothers Вже не хочу 15 червня The Chemical Brothers Міжнародний Виставковий Центр Придбати