Дизель Шоу "надихає весною"

від 0 грн.
Обрати подію

Про події

Дизель Шоу з програмою «надихає весною» в Києві. 21 і 22 лютого в Палаці Україна в Києві відбудеться Дизель Шоу «надихає весною».

Чому варто піти на Дизель Шоу «надихає весною» в Києві?

1. Безцінне живе спілкування з улюбленими артистами.
2. Абсолютно нова програма, яка по-справжньому надихає і заряджає позитивом.
3. Відмінний гумор і приголомшливі номери від головного гумористичного проекту країни.

Дизель Шоу «надихає весною» в Києві

21 і 22 лютого в Палаці Україна пройдуть великі концерти «Дизель Шоу». До вашої уваги - нова програма «надихає весною». Приходьте великою компанією і надихайтеся весняним настроєм разом з улюбленими коміками!

Зробіть приємний і по-справжньому оригінальний подарунок друзям, рідним, коханій людині, - їм стане квиток на концерт неповторних «Дизель Шоу»!

«Надихає весною»: Дизель Шоу втамовують гумористичні апетити публіки

В очікуванні весни і щоб уникнути сезонних авітамінозу, депресії, нудьги і інших неприємностей рекомендуємо: приймайте «Дизель Шоу», як мінімум, разочок в квартал. Обмежень - немає. Засіб надійний і перевірений!

У лютому ваші улюблені артисти презентують свою нову концертну програму «надихає весною». Замовивши квитки вже сьогодні, ви гарантовано скоротите час очікування весни.

Концерт порадує свіжими номерами. Обіцяні яскраві жарти і на тему наближаючогося 8 Березня.

На сцені - блискучі і дуже смішні Єгор Крутоголов, Вікторія Булітко, Олександр Бережок, Яна Глущенко, Євген Гашенко, Євген Сморигін, Дмитро Танкович, Маруся Грицук, Євген Нікішин та Сергій Писаренко. Будуть танці, пісні, жарти і - тільки на самі живі теми. Хоч тут ви зможете на час забути про політику і просто чудово відпочити і щиро посміятися.

Зустрічайте весну разом з «Дизель Шоу»!

Де купити квитки на Дизель Шоу з програмою «надихає весною» в Києві?

Замовити квитки на концерт Дизель Шоу з програмою «надихає весною» у Палаці Україна в Києві ви можете на сайті Concert.ua. Дивіться повну афішу Києва і вибирайте цікаві події!

Перелік подій