24-pay-mark Created with Sketch.

Kozak System

Про виконавця

Галерея

Kozak System - фото №1 Kozak System
Kozak System - фото №2 Kozak System афіша
Kozak System - фото №3 Kozak System квитки
KOZAK SYSTEM – популярний український рок-гурт, заснований у 2012 році музикантами, що залишили склад команди «Гайдамаки».

Гурт є одним із найбільш активних представників держави на світовому фестивальному просторі. З концертами колектив відвідав понад 18 країн. В арсеналі п’ятірки музикантів 4 студійні альбоми та один спільний реліз із Тарасом Чубаєм.

Сьогодні гурт поступово трансформує звичне фолк-звучання, вплітаючи в композиції елементи електроніки, інді-року та навіть репу.

KOZAK SYSTEM: не завжди безхмарний період становлення

Конфлікт з лідером «Гайдамаків» Олександром Ярмолою вилився у вихід зі складу колективу кількох музикантів. Серед них був і Іван Леньо, котрому прийшлося зовсім несолодко на першому концерті KOZAK SYSTEM, коли потрібно було виходити на сцену в новому амплуа фронтмена.

Проте дебют нового рок-гурту попри перешкоди відбувся і був тепло сприйнятий не лише слухачами, але й колегами по музичному цеху. Вокалом хлопцям допомагають Андрій Середа і Катя Chilly. А поети Сергій Жадан та Юрій Іздрик радо дарують вірші для нових композицій.

Вже у листопаді 2012 нова музична формація представила дебютну платівку «Шабля». Протягом першого року з’явилися перші кліпи – до пісень «Шабля» і «Така спокуслива».

Гурт KOZAK SYSTEM сьогодні

Коротко окреслити чесноти гурту – неможливо. Адже за майже 10 років колектив написав десятки пісень, отримав чимало важливих нагород, виступив з концертами в США, Канаді, Німеччині, Польщі, Англії, Ірландії та інших країнах світу.

KOZAK SYSTEM виходили на сцени фестивалів Przystanek Woodstock, TRUTNOFF, KrajowyFestiwalPiosenkiPolskiej, Atlas Weekend та інших.

Серед найвідоміших робіт гурту – трек «Живи і люби» (2015), записаний із польською командою Red Lips. Пісня опинилася в трійці найкращих у польському рейтингу.Не менш гучний сингл «Не моя» рекордну кількість часу залишався лідером чарту на радіо «Джем FM» і отримав перемогу як «Сингл року».

Склад KOZAK SYSTEM:
  • Іван Леньо (вокал, клавішні, акордеон)
  • Олександр Дем’яненко (вокал, гітара)
  • Сергій Борисенко (вокал, ударні)
  • Володимир Шерстюк (вокал, бас-гітара)
  • Сергій Соловій (вокал, труба, клавішні)

Гастрольний графік гурту дуже щільний. Але завдяки актуальній афіші на Concert.ua ви ніколи не пропустите виступу цього потужного колективу. А квитки можна одразу ж замовити онлайн.

Дати