24-pay-mark Created with Sketch.

Dakh Daughters

26 квітня 2024, пт. 19:00-21:00
МЦКМ (Жовтневий палац) Київ, Алея Героїв Небесної Сотні, 1
від 450 ₴
від 450 ₴

Галерея

Про подiю

Концерт Dakh Daughters у Києві відбудеться 26 квітня 2024 року о 19:00 в МЦКМ (Жовтневий палац).

Чому варто піти на концерт Dakh Daughters у Києві?

  1. Неповторний колектив, що підкорив Париж, Сіетл та Сан-Франциско.
  2. Нова потужна програма «Лупайте сю скалу!»
  3. Якісна музика, театр та безмежна жіноча харизма в одному флаконі.

Концерт Dakh Daughters у Києві

Dakh Daughters – чарівні акторки театру «Дах», керівником якого є Влад Троїцький. Учасниці колективу грають на 15-ти музичних інструментах та володіють широким вокальним діапазоном від українського плачу до екстремального гроулінгу. Кожна композиція у виконанні Dakh Daughters – шедевр, що поєднує театр, потужні емоції та неймовірні історії. Свідченням високого рівня майстерності гурту є схвальні відгуки на сторінках The New York Times та Rolling Stone.

Фантастичне музично-театральне дійство на сцені Жовтневого

26 квітня неповторні учасниці фрік-кабаре Dakh Daughters презентують у столиці нову велику програму «Лупайте сю скалу!» На вас чекає неймовірне дійство, покликане укріпити віру кожного в Перемогу, надати сил та нагадати про те, наскільки важливо боротися та допомагати всім нашим воїнам. Звертаючись до українців, Dakh Daughters говорять: «А Україну збережемо ми тоді лиш, коли ми будемо разом усі лупати сю скалу! Лиш в тому сила – в нашій єдності! Ми всі пліч-о-пліч попри все йдемо до перемоги і віримо у неї до кінця! І це наша реальність й сьогодення.. Тож треба в цьому нам знаходити красу, і силу, і любов, і в кожній справі, в слові, в русі, в пісні знаходити той поштовх до… І кожна наша кава зранку – за донат І кожен мавік, на який всі скинулись по 10.. І кожен бронік, що не дав загинути людині.. І кожен дах, який ми людям встановили, тим, що втратили його… І Кожен ..кожен…кожен.. Кожен з нас важливий) Кожен з нас – є всі!! Кожен з нас – є ми!! Не крапля в морі – а океан у краплі!!!» Впевнені, ви розділяєте кожне слово, кожну думку. Тож – чекаємо вас на концерті, де сумуватимемо й радітимемо, співатимемо й танцюватимемо, думатимемо про глибинне та збиратимемо кошти для Перемоги! До зустрічі!

Де купити квитки на концерт Dakh Daughters у Києві?

Замовляйте квитки, обравши зручні місця в залі, на сайті Concert.ua.

Артисти

Схожі події

МУР. ПРЕМ'ЄРА РЕП-МЮЗИКЛУ ТИ [РОМАНТИКА] 21 вересня 18:30, сб МУР. ПРЕМ'ЄРА РЕП-МЮЗИКЛУ ТИ [РОМАНТИКА] Львів, Event Hall на !FESTrepublic від 590 ₴ МУР. ПРЕМ'ЄРА РЕП-МЮЗИКЛУ ТИ [РОМАНТИКА] Вже не хочу 21 вересня МУР. ПРЕМ'ЄРА РЕП-МЮЗИКЛУ ТИ [РОМАНТИКА] Event Hall на !FESTrepublic Придбати Klavdia Petrivna 30.08, 31.08 Klavdia Petrivna Київ, Палац спорту від 549 ₴ 30.08, 31.08 Klavdia Petrivna Палац спорту Придбати Артем Пивоваров на підтримку ЗСУ! 24 липня 19:00, ср Артем Пивоваров на підтримку ЗСУ! Одеса, Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) від 700 ₴ Артем Пивоваров на підтримку ЗСУ! Вже не хочу 24 липня Артем Пивоваров на підтримку ЗСУ! Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) Придбати