Дерева вмирають стоячи

5 квітня 2020, Нд. 19:00
від 40 грн.
від 40 грн.

Про подiю

Чому варто піти на виставу "Дерева вмирають стоячи"?

1. Стати трохи більш уважним, розбірливим і чуйним.
2. Подивитися спектакль, якому вже понад 60 років, а він залишається актуальним.
3. Дізнатися, що близькі - люди, які дійсно роблять життя іншого наповненою.

Два десятиліття Бабуся жила тільки одним ... Вона, як дива, очікувала єдиного внука, якому присвятила життя. І ось він приходить. Але вона виганяє його!

Чому так вийшло? Може бути, справа в короткочасному знайомстві з Директором чарівного агентства "добрих справ", а також з його уявної дружиною Мартою? Або Бабуся спіткала істину, що близькі - це не про ступінь споріднення. "Дерева вмирають стоячи" постановка по роботі драматурга Алехандро Касони.

Вперше цей спектакль втілив на сцені театру вже легендарний режисер Леонід Вікторович Варпаховський в 1956 році. Дивно, але сьогодні, коли змиваються межі між злом і добром, мудрі і добрі персонажі стали ще актуальнішими!

Назва вистави - невипадково. Як дерева вмирають стоячи, так і сильні особистості не згинаються навіть під вагою навалився горя, а головне - не перекладають свої страждання на плечі близьких. Цей спектакль варто перегляду! Чекаємо Вас.

Інші дати

Схожі події

брехуха 05 серпня 20:00, Ср брехуха Одеса, Зелений театр від 50 грн. брехуха Вже не хочу 05 серпня брехуха Зелений театр Придбати двоє 08 серпня 19:00, Сб двоє Одеса, Театр на Чайній від 40 грн. двоє Вже не хочу 08 серпня двоє Театр на Чайній Придбати Дон Жуан 05 серпня 20:00, Ср Дон Жуан Одеса, Літній театр від 100 грн. Дон Жуан Вже не хочу 05 серпня Дон Жуан Літній театр Придбати Сільва 07 серпня 20:00, Пт Сільва Одеса, Літній театр від 50 грн. Сільва Вже не хочу 07 серпня Сільва Літній театр Придбати