Дерева вмирають стоячи

14 листопада 2019, Чт. 19:00
від 40 грн.
від 40 грн.

Про подiю

Чому варто піти на виставу "Дерева вмирають стоячи"?

1. Стати трохи більш уважним, розбірливим і чуйним.
2. Подивитися спектакль, якому вже понад 60 років, а він залишається актуальним.
3. Дізнатися, що близькі - люди, які дійсно роблять життя іншого наповненою.

Два десятиліття Бабуся жила тільки одним ... Вона, як дива, очікувала єдиного внука, якому присвятила життя. І ось він приходить. Але вона виганяє його!

Чому так вийшло? Може бути, справа в короткочасному знайомстві з Директором чарівного агентства "добрих справ", а також з його уявної дружиною Мартою? Або Бабуся спіткала істину, що близькі - це не про ступінь споріднення. "Дерева вмирають стоячи" постановка по роботі драматурга Алехандро Касони.

Вперше цей спектакль втілив на сцені театру вже легендарний режисер Леонід Вікторович Варпаховський в 1956 році. Дивно, але сьогодні, коли змиваються межі між злом і добром, мудрі і добрі персонажі стали ще актуальнішими!

Назва вистави - невипадково. Як дерева вмирають стоячи, так і сильні особистості не згинаються навіть під вагою навалився горя, а головне - не перекладають свої страждання на плечі близьких. Цей спектакль варто перегляду! Чекаємо Вас.

Схожі події

Ladies 'Night 26 листопада 19:00, Вт Ladies 'Night Одеса, Театр музкомедії від 100 грн. Ladies 'Night Вже не хочу 26 листопада Ladies 'Night Театр музкомедії Придбати Аліса в країні чудес 24 листопада 12:00, Нд Аліса в країні чудес Одеса, Одеський театр Опери та Балету від 30 грн. Аліса в країні чудес Вже не хочу 24 листопада Аліса в країні чудес Одеський театр Опери та Балету Придбати Kyiv Modern Ballet. Спляча красуня. Раду Поклітару 29 листопада 19:00, Пт Kyiv Modern Ballet. Спляча красуня. Раду Поклітару Київ, МЦКМ (Жовтневий палац) від 90 грн. Kyiv Modern Ballet. Спляча красуня. Раду Поклітару Вже не хочу 29 листопада Kyiv Modern Ballet. Спляча красуня. Раду Поклітару МЦКМ (Жовтневий палац) Придбати Ромео і Джульєтта 18 листопада 18:30, Пн Ромео і Джульєтта Одеса, Театр музкомедії від 40 грн. Ромео і Джульєтта Вже не хочу 18 листопада Ромео і Джульєтта Театр музкомедії Придбати