24-pay-mark Created with Sketch.

Дерева вмирають стоячи

від 150.00 ₴
Обрати подію

Дерева вмирають стоячи в Одесі! Цікава постановка "Дерева вмирають стоячи" в Одеському обласному академічному драматичному театрі.

Чому варто піти на виставу "Дерева вмирають стоячи" в Одесі?

  1. Захоплюючий сюжет, який постійно триматиме у напрузі.
  2. Вистава за п'єсою легендарного Алехандро Касона.
  3. Класична постановка, обов'язкова перегляду кожному.

Прем'єра: «Дерева вмирають стоячи» в Одесі

Склянка з отрутою і рятівна записка, букет троянд і слово «завтра», таємнича контора та зустріч, яка інтригує, небезпечна телеграма і морська катастрофа, багаторічна розлука і довгоочікуване повернення, рідна хата і любляча бабуся, респектабельний архітектор і злочинець, що втік, жорстока правда, останній день і гілка палісандра.

Все це – у сюжеті п'єси Алехандро Касона «Дерева вмирають стоячи», один із найрезонансніших, захоплюючих та зворушливих творів іспанської драматургії ХХ століття. Воно знову оживе на одеській сцені!

Де купити квитки на спектакль «Дерева вмирають стоячи» в Одесі?

Квитки на спектакль «Дерева вмирають стоячи» в Одесі ви можете придбати на Concert.ua онлайн.

ℹ️ Корисна інформація:

🧸 Дітям безкоштовно до 3 років без надання окремого місця.
✅ Без супроводу дорослих на вистави допускаються глядачі з 16 років.
🛡️ У випадку повітряної тривоги : Якщо повітряна тривога пролунала перед початком вистави, очікуємо на відбій протягом 1 години. Якщо тривога триває більше 1 години вистава переноситься на іншу дату. Якщо тривога розпочалась під час вистави, показ вистави зупиняється, глядачі проходять до укриття, та чекаємо на відбій. Якщо тривога триває менше 1 години, виставу продовжуємо. У разі, коли тривога триває більше однієї години, показ переноситься на іншу дату

Схожі події

Ladies' Night 26 липня 17:30, пт Ladies' Night Одеса, Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) від 250 ₴ Ladies' Night Вже не хочу 26 липня Ladies' Night Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) Придбати Конотопська відьма 04 жовтня 19:00, пт Конотопська відьма Хмельницький, Хмельницький обласний академічний муздрамтеатр ім. М. Старицького від 590 ₴ Конотопська відьма Вже не хочу 04 жовтня Конотопська відьма Хмельницький обласний академічний муздрамтеатр ім. М. Старицького Придбати Сукня 06 серпня 19:00, вт Сукня Одеса, Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) від 250 ₴ Сукня Вже не хочу 06 серпня Сукня Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) Придбати Зіркові Пристрасті 28 вересня 18:00, сб Зіркові Пристрасті Київ, Центральний будинок офіцерів від 300 ₴ Зіркові Пристрасті Вже не хочу 28 вересня Зіркові Пристрасті Центральний будинок офіцерів Придбати