Друга Ріка

7 березня 2020, Сб. 19:00
ATLAS Київ, вул. Січових Стрільців 37-41
від 500 грн.
від 500 грн.

Галерея

Про подiю

«Друга Ріка» влаштує концерт, де зіграє альбом 15-річної давнини

26 квітня 2005 року компанія Lavina Music видала третій альбом «Друга Ріка» під назвою «Рекорди». Диск став «золотим», а сингл «Так мало тут тебе» 32 тижні протримався на головних позиціях в українських хіт-парадах. Платівка була абсолютним лідером за кількістю хітових композицій, а також першою офіційною роботою гурту з клавішником Сергієм «Шурою» Герою.

7 березня 2020 року музиканти «Друга Ріка» вийдуть на сцену клубу ATLAS, щоб зіграти «Рекорди» наживо. Концерт стане унікальним, як для слухачів, так і для самої групи. Чимало пісень будуть зіграні вперше за 15 років.

Валерій Харчишин, «Друга Ріка»:
За кількістю хітів «Рекорди» можуть посперечатися хіба шо з «Пірамідою». Але якщо про останній альбом — слово за часом, то хіти «Рекордів» уже є довгожителями. Вони залишаються актуальними протягом 15 років, і жоден концерт без них не обходиться. Та «рекордними» «Рекорди» стали не відразу. Спочатку в цю назву ми вкладали інший зміст, а саме — слово, яке придумали та яке мало замінити банальне значення «записи».

Що стосується мейнстрімових пісень — перш за все я маю на увазі «Так мало тут тебе», «П'ю з твоїх долонь», «Три хвилини», «Відчиняй» — вони були настільки форматними та радійними, що затьмарили більш концептуальні й непрості. «Сам собі острів», «Шоу», «Падали» та «Секс на драйв», дуже рідко виконувалися, бо на той час були складними, як для виконання, так і для сприйняття. Це пісні «другої хвилі». Вони набагато повільніше оселяються в серці чи голові, тому засвоюються організмом на рівні нового рефлексу.

Це і є та справжня, хоч для пересічного слухача — інша, «Друга Ріка». У юності було нелегко захистити своє «неформальне» обличчя. А можливо, тоді ми ще й самі не доросли до наших пісень. Бо те саме, до «Рекордів», пережили «ООО.ТБ», «Шансон» та «Радіохіт», які, на мій погляд, теж були народжені завчасно. Повної та майже остаточної безкомпромісності нам вдалося досягти, лише коли ми виросли в «Піраміді». Але, з огляду на те, що разом з нами виросли і наші слухачі, то чому б не згадати минуле, аби познайомити його з майбутнім. Зіграємо все! І трохи більше.
«Друга Ріка», «Рекорди» (2005 рік):
«Сам собі острів»
«Так мало тут тебе»
«Спи до завтра»
«П'ю з твоїх долонь»
«Секс на драйв»
«Три хвилини»
«Відчиняй»
«Твої слова»
«Не йди»
«За що»
«Падали»
«Шоу»

Артисти

Схожі події

Сергій Жадан. Літні читання на терасі 28 липня 19:00, Вт Сергій Жадан. Літні читання на терасі Київ, D12 від 350 грн. Сергій Жадан. Літні читання на терасі Вже не хочу 28 липня Сергій Жадан. Літні читання на терасі D12 Придбати Ваня Якимов. Вірші Останні квитки 15 липня 20:00, Ср Ваня Якимов. Вірші Київ, Perfect Place від 400 грн. Ваня Якимов. Вірші Вже не хочу 15 липня Ваня Якимов. Вірші Perfect Place Придбати LATEXFAUNA ADAM Our Atlantic - open air 31 липня 18:00, Пт LATEXFAUNA ADAM Our Atlantic - open air Київ, HC Hall від 200 грн. LATEXFAUNA ADAM Our Atlantic - open air Вже не хочу 31 липня LATEXFAUNA ADAM Our Atlantic - open air HC Hall Придбати MONATIK в Queen Country Club 11 липня 19:00, Сб MONATIK в Queen Country Club Київ, Queen Country Club від 500 грн. MONATIK в Queen Country Club Вже не хочу 11 липня MONATIK в Queen Country Club Queen Country Club Придбати