Друга Ріка

8 березня 2019, Пт. 21:00
Палац Спорту Київ, Пл. Спортивна, 1
від 290 грн.
від 290 грн.

Про подiю

Чому варто піти на концерт гурту "Друга Ріка"?

1. Познайомитись із концертним звучанням сьомого студійного альбому гурту "Піраміда"
2. Виступ гурту "Друга Ріка" безперечно запам’ятаєш надовго
3. Хіти, випробовані часом, нові пісні і, звичайно ж, неймовірна енергетика та драйв - все це чекає тебе на концерті

8 березня «Друга Ріка» зіграє найбільший концерт у своїй історії.

Пісні з останнього альбому «Піраміда» та найкращі хіти гурт представить у Київському Палаці Спорту.

Великий концерт поставить крапку у всеукраїнському турі «Друга Ріка» на підтримку альбому «Піраміда» і одночасно стане подарунком від музикантів киянам. Для того, щоб кожен бажаючий зміг отримати свою дозу справжнього українського рок-н-ролу на всі квитки діятиме єдина ціна.

Крім того, що виступ стане найбільшим в історії гурту та завершальним у турі, ним «Друга Ріка» планує встановити концертний рекорд. А саме спробувати зробити те, чого раніше не робив жоден з українських виконавців — зібрати найбільшу концерту залу країни за місяць.

Валерій Харчишин, «Друга Ріка»:
Кожного року навесні усі учасники гурту переймаєються одним й тим самим питанням — що дарувати коханим? Цього року ми вирішили об’єднатися у подарунку і зробити його трохи масштабнішим. До того ж, це значно полегшить долю інших чоловіків, які також можливо знаходяться у пошуку відповіді на це питання.

Зворотній відлік розпочато, квитки вже у продажу. Купуйте їх у подарунки, даруйте коханим та приходьте святкувати початок весни разом з гуртом «Друга Ріка».

Схожі події

Atlas Weekend 2019 10 липня 14:00, Ср Atlas Weekend 2019 Київ, ВДНГ від 225 грн. Atlas Weekend 2019 Вже не хочу 10 липня Atlas Weekend 2019 ВДНГ Придбати MONATIK Love It Ритм Тур 2019 10 Подiй MONATIK Love It Ритм Тур 2019 21.07 - 20.09.2019 MONATIK Love It РИТМ ТУР 01 серпня 20:30, Чт MONATIK Love It РИТМ ТУР Харків, Стадіон Металіст від 449 грн. MONATIK Love It РИТМ ТУР Вже не хочу 01 серпня MONATIK Love It РИТМ ТУР Стадіон Металіст Придбати