Гайтана. Te amo

23 серпня 2018, Чт. 19:00
Яхт-клуб Червона Калина Київ, проспект Генерала Ватутіна, парк Дружби Народів
від 1000 грн.
від 1000 грн.

Галерея

Гайтана. Te amo у Києві - фото №1 Гайтана. Te amo у Києві
Гайтана. Te amo у Києві - фото №2 Гайтана. Te amo у Києві афіша
Гайтана. Te amo у Києві - фото №3 Гайтана. Te amo у Києві квитки

Про подiю

Чому варто піти на концерт Гайтани?

1. Почути живе виконання нової композиції «Te amo», а також всіма улюблені відомі хіти співачки.
2. Поринути в інтимну атмосферу, яку готують організатори - унікальне місце під відкритим небом, пристрасні і чуттєві танці від BIG Dance і неповторне виконання Гайтани, яке не можна ні з чим порівняти.
3. Приїхати на концерт можна прямо з води, щоб цей вечір запам'ятався максимально яскраво.

Це буде ексклюзивний вечір інтимної музики з особливою атмосферою. Гайтана виступить під відкритим небом, на березі Дніпра в затишному місці з приголомшливим видом - на яхт-клубі «Червона Калина».

Крім особливого місця, музичні композиції Гайтани доповнять танцювальні пари, з якими виступить співачка. Спільно зі студією BIG Dance, Гайтана готує глядачеві цікаву, насичену, емоційну програму. У цей вечір музика, слова і танець з'єднаються в одне ціле.

Співачка виконає вже відомі хіти, а також презентує глядачам нову програму «Te Amo», легку та одночасно наповнену глибоким сенсом композицію, в якій вдало поєднуються запальні ритми, лірика і розуміння того, що всіх нас об'єднує любов.

«Коли ми любимо, відстані і мовні бар'єри, страхи і будь-які переконання стають лише дрібницями. Найголовніше - те, що ми відчуваємо. Тому що любов не має меж. Подорожуйте більше! І нехай кожен з вас цього літа почує «Те Amo» - коментує Гайтана.

Також винний партнер вечора, Tamada Ukraine, відкриє гостям нову грань смаків і емоцій. На кожному столику гостям пропонується вино, що входить в трійку лідерів за кількістю міжнародних нагород, включаючи Decanter WWA і IWSC, і має унікальну здатність створювати настрій і надавати душевність будь-якого вечора і будь-якій компанії.

Гостям вечора пропонують також унікальну послугу - «водне таксі» - ви можете приїхати на концерт на катері яхт-клубу, який забере вас і доставить в місце призначення. (Деталі ви можете дізнатися за номером яхт-клубу 067 300 23 30)

Схожі події

Класика для дітей Класика для дітей 2 Події Класика для дітей 27.10 - 17.11.2018 Jah Khalib 15 листопада 19:00, Чт Jah Khalib Палац Спорту, Київ від 490 грн. Jah Khalib Вже не хочу 15 листопада Jah Khalib Палац Спорту Придбати Дискотека 80-х. С.С. CATCH, BAD BOYS BLUE, JOY, LIAN ROSS 27 жовтня 19:00, Сб Дискотека 80-х. С.С. CATCH, BAD BOYS BLUE, JOY, LIAN ROSS Палац Спорту, Київ від 750 грн. Дискотека 80-х. С.С. CATCH, BAD BOYS BLUE, JOY, LIAN ROSS Вже не хочу 27 жовтня Дискотека 80-х. С.С. CATCH, BAD BOYS BLUE, JOY, LIAN ROSS Палац Спорту Придбати Manowar 21 березня 19:00, Чт Manowar Палац Спорту, Київ від 790 грн. Manowar Вже не хочу 21 березня Manowar Палац Спорту Придбати