24-pay-mark Created with Sketch.

Підпільний Стендап. Ганна Кочегура "Мова ворожнечі"

15 грудня 2023, пт. 19:00-21:00
Будинок Кіно Київ, вул. Саксаганського, 6
від 250 ₴
від 250 ₴

Галерея

Про подiю

StandUp «Підпільний стендап. Ганна Кочегура. «Мова ворожнечі» у Києві відбудеться 15 грудня 2023 року о 19:00 в Будинку Кіно.

Чому варто піти на «Підпільний стендап. Ганна Кочегура. «Мова ворожнечі» у Києві?

  1. Відома комікеса з власним неповторним стилем.
  2. Нова сольна програма з найактуальнішими жартами.
  3. Чудова нагода із посмішкою подивитися на труднощі та проблеми сьогодення.

StandUp «Підпільний стендап. Ганна Кочегура. «Мова ворожнечі» у Києві

Ганна Кочегура – досвідчена гумористка у жанрі стендап, яка з легкістю обертає проблеми на посмішки. Вона впевнено жартує на найбільш складні теми та з легкістю заряджає публіку позитивом.

Про все, що хвилює і тривожить, у програмі «Мова ворожнечі»

15 грудня Ганна Кочегура на своєму сольному концерті дозволить кожному посміятися над нашим непростим сьогоденням. Адже під час війни сміх дійсно допомагає справлятися з проблемами. І ніяких обмежень перед собою яскрава авторка не ставить. Тож гумор буде сміливим. Вхід для бійців ЗСУ та ТРО безкоштовний, за попереднім записом в інстаграм @undergroundstandupkyiv Мова заходу – українська. Усі кошти від проведення стендап-концерту будуть передані на потреби ЗСУ. Під час повітряної тривоги концерт призупинять, а глядачі перейдуть до укриття. В залежності від розвитку ситуації концерт буде продовжено або перенесено на іншу дату.

Де купити квитки на «Підпільний стендап. Ганна Кочегура. «Мова ворожнечі» у Києві?

Замовте квитки вже сьогодні на Concert.ua онлайн.

Артисти

Схожі події

Великий Святковий Стендап Концерт 08 березня 19:30, пт Великий Святковий Стендап Концерт Київ, Центр культури та мистецтва НАУ від 250 ₴ Великий Святковий Стендап Концерт Вже не хочу 08 березня Великий Святковий Стендап Концерт Центр культури та мистецтва НАУ Придбати Стендап Алла Волкова Кращі Жарти 05 березня 19:30, вт Стендап Алла Волкова Кращі Жарти Одеса, Одеська обласна філармонія від 250 ₴ Стендап Алла Волкова Кращі Жарти Вже не хочу 05 березня Стендап Алла Волкова Кращі Жарти Одеська обласна філармонія Придбати Дизель Шоу Зустрічаємо весну 01.03, 02.03, 03.03 Дизель Шоу Зустрічаємо весну Київ, МЦКМ (Жовтневий палац) від 300 ₴ Дизель Шоу Зустрічаємо весну 01.03, 02.03, 03.03 Дизель Шоу Зустрічаємо весну МЦКМ (Жовтневий палац) Придбати Стендап Алла Волкова Сольний Концерт 10 березня 20:00, нд Стендап Алла Волкова Сольний Концерт Дніпро, ПК Шинник від 180 ₴ Стендап Алла Волкова Сольний Концерт Вже не хочу 10 березня Стендап Алла Волкова Сольний Концерт ПК Шинник Придбати