Дом Кино: Афіша і квитки

Галерея

Дом Кино - фото №1 Дом Кино
Дом Кино - фото №2 Дом Кино афіша

Все як і раніше: київський Будинок Кіно, знакове місце для українського кінематографа, знаходиться на вулиці Саксаганського, 6 (найближче метро – "Палац спорту").

Будинок Кіно має у своєму розпорядженні кілька кінозалів для подій різного масштабу: Червоний на 670 місць, Синій – на 170 і Малий зал на 50 місць. Також є великий конференц-зал для офіційної частини заходів.

Так, тут ви не побачите прем'єр голлівудських фільмів. Але знайдете щось інше. Кінофестивалі, шоу пісочної анімації, вечори класики і поезії, стендап-шоу – в якийсь момент Будинок Кіно не побоявся відкритися новому. Результат – атмосферне місце з різноманітними івентами, цікавими глядачам будь-якого віку і захоплень.

Зручно, що подивитися актуальну афішу і купити квитки на будь-яку подію можна онлайн. Всього декілька хвилин і ваші плани на вечір стають чіткішими. До зустрічі!

Київ, ул. Саксаганского, 6

Афіша

Підпільний Стендап XL. Андрій Щегель 01 вересня 20:00, Сб Підпільний Стендап XL. Андрій Щегель Дом Кино, Київ від 150 грн. Підпільний Стендап XL. Андрій Щегель Вже не хочу 01 вересня Підпільний Стендап XL. Андрій Щегель Дом Кино Придбати Німе кіно і Джаз - Вогні великого міста 18 жовтня 20:00, Чт Німе кіно і Джаз - Вогні великого міста Дом Кино, Київ від 175 грн. Німе кіно і Джаз - Вогні великого міста Вже не хочу 18 жовтня Німе кіно і Джаз - Вогні великого міста Дом Кино Придбати The Lord of the Rings. Концерт-трилогія The Lord of the Rings. Концерт-трилогія 2 Події The Lord of the Rings. Концерт-трилогія 20.10 - 21.10.2018 Вірші та Джаз - Париж 20 жовтня 20:00, Сб Вірші та Джаз - Париж Дом Кино, Київ від 200 грн. Вірші та Джаз - Париж Вже не хочу 20 жовтня Вірші та Джаз - Париж Дом Кино Придбати Німе кіно і Джаз - Малюк 11 листопада 20:00, Нд Німе кіно і Джаз - Малюк Дом Кино, Київ від 175 грн. Німе кіно і Джаз - Малюк Вже не хочу 11 листопада Німе кіно і Джаз - Малюк Дом Кино Придбати Вірші та Джаз - Спальні Поетів 25 листопада 20:00, Нд Вірші та Джаз - Спальні Поетів Дом Кино, Київ від 200 грн. Вірші та Джаз - Спальні Поетів Вже не хочу 25 листопада Вірші та Джаз - Спальні Поетів Дом Кино Придбати