24-pay-mark Created with Sketch.

Будинок Кіно
Київ, вул. Саксаганського, 6

Афіша

Київ великий стендап концерт 05 липня 19:30, пт Київ великий стендап концерт Київ, Будинок Кіно від 150 ₴ Київ великий стендап концерт Вже не хочу 05 липня Київ великий стендап концерт Будинок Кіно Придбати Iмперiя янголiв 28 вересня 18:00, сб Iмперiя янголiв Київ, Будинок Кіно від 250 ₴ Iмперiя янголiв Вже не хочу 28 вересня Iмперiя янголiв Будинок Кіно Придбати Самотнiсть в мережi 05 жовтня 18:00, сб Самотнiсть в мережi Київ, Будинок Кіно від 250 ₴ Самотнiсть в мережi Вже не хочу 05 жовтня Самотнiсть в мережi Будинок Кіно Придбати

Галерея

Глядацька зала Глядацька зала
Сцена Сцена
Вестибюль Вестибюль
Будинок ззовні Будинок ззовні

Київський Будинок Кіно: історія та розташування

Київський Будинок Кіно - знакове місце для українського кінематографа. Це один з найвідоміших кінотеатрів в Києві, розташований у центрі міста на вулиці Саксаганського, 6 поруч з площею Льва Толстого та вулицею Хрещатик. Будинок Кіно було зведено в 1958 році на місці колишнього магазину. У день відкриття, 6 грудня 1958 року, Київський Будинок Кіно був відвіданий понад 8 тисячами глядачів, що стало рекордом для того часу. У 1990-х роках Київський Будинок Кіно пережив складний період в своїй історії через кризу кінопоказу в Україні та погіршення економічної ситуації в країні в цілому. Але завдяки підтримці глядачів та певних державних програм, кінотеатру вдалося вижити та навіть продовжувати розвиватися. Зокрема, було проведено реставрацію та модернізацію залів, встановлено сучасне обладнання для показу фільмів, створено нові зони відпочинку для відвідувачів тощо. Також тут знімались кінофільми, проходили презентації, а також проводилися кінофестивалі та інші культурні події. Нині Київський Будинок Кіно зберігає свою славу і продовжує пропонувати глядачам найновіші кінострічки та класику світового кіно.

Місткість та структура майданчиків

Київський будинок кіно має 4 поверхи та п'ять залів із різною місткістю:
  • Велика зала - місткість 1200 місць;
  • Зала №2 - місткість 900 місць;
  • Зала №3 - місткість 350 місць;
  • Зала №4 - місткість 150 місць;
  • Зала №5 - місткість 1200 місць.
Кожна зала оснащена сучасним обладнанням для показу фільмів. Крім того, в будівлі є багатофункціональний конференц-зал, де проводяться презентації, дискусії, семінари та інші заходи.
Структура Київського будинку кіно включає також кіноклуб, ресторан та кав'ярню, а також магазини, де можна придбати сувеніри та книги про кіно. В будівлі також розташована каса для придбання квитків на покази фільмів та інші події.

Які події відбуваются в Будинку Кіно?

Так, тут ви не побачите прем'єр голлівудських фільмів. Але знайдете щось інше. Кінофестивалі, шоу пісочної анімації, вечори класики і поезії, стендап-шоу – в якийсь момент Будинок Кіно не побоявся відкритися новому. Результат – атмосферне місце з різноманітними івентами, цікавими глядачам будь-якого віку і захоплень.

Зручно, що подивитися актуальну афішу і купити квитки на будь-яку подію можна онлайн. Всього декілька хвилин і ваші плани на вечір стають чіткішими. До зустрічі!

Афіша в Київський Будинок Кіно