Будинок Кіно: Афіша і квитки

Галерея

Будинок Кіно - фото №1 Будинок Кіно
Будинок Кіно - фото №2 Будинок Кіно афіша

Все як і раніше: київський Будинок Кіно, знакове місце для українського кінематографа, знаходиться на вулиці Саксаганського, 6 (найближче метро – "Палац спорту").

Будинок Кіно має у своєму розпорядженні кілька кінозалів для подій різного масштабу: Червоний на 670 місць, Синій – на 170 і Малий зал на 50 місць. Також є великий конференц-зал для офіційної частини заходів.

Так, тут ви не побачите прем'єр голлівудських фільмів. Але знайдете щось інше. Кінофестивалі, шоу пісочної анімації, вечори класики і поезії, стендап-шоу – в якийсь момент Будинок Кіно не побоявся відкритися новому. Результат – атмосферне місце з різноманітними івентами, цікавими глядачам будь-якого віку і захоплень.

Зручно, що подивитися актуальну афішу і купити квитки на будь-яку подію можна онлайн. Всього декілька хвилин і ваші плани на вечір стають чіткішими. До зустрічі!

Київ, вул. Саксаганського, 6

Афіша

Підпільний Стендап: Антон Тимошенко. прожитковий максимум 06 вересня 20:00, Пт Підпільний Стендап: Антон Тимошенко. прожитковий максимум Київ, Будинок Кіно від 150 грн. Підпільний Стендап: Антон Тимошенко. прожитковий максимум Вже не хочу 06 вересня Підпільний Стендап: Антон Тимошенко. прожитковий максимум Будинок Кіно Придбати Джаз для дітей в саду. Інтерактивний концерт 14 вересня 11:00, Сб Джаз для дітей в саду. Інтерактивний концерт Київ, Будинок Кіно від 275 грн. Джаз для дітей в саду. Інтерактивний концерт Вже не хочу 14 вересня Джаз для дітей в саду. Інтерактивний концерт Будинок Кіно Придбати Артур Чапарян. Сольний концерт. 15 вересня 20:00, Нд Артур Чапарян. Сольний концерт. Київ, Будинок Кіно від 100 грн. Артур Чапарян. Сольний концерт. Вже не хочу 15 вересня Артур Чапарян. Сольний концерт. Будинок Кіно Придбати Я - батько? Я дитина? Я - партнер? Хто я? 04 жовтня 18:00, Пт Я - батько? Я дитина? Я - партнер? Хто я? Київ, Будинок Кіно від 777 грн. Я - батько? Я дитина? Я - партнер? Хто я? Вже не хочу 04 жовтня Я - батько? Я дитина? Я - партнер? Хто я? Будинок Кіно Придбати Бути чи не бути хорошим для всіх 05 жовтня 13:00, Сб Бути чи не бути хорошим для всіх Київ, Будинок Кіно від 1820 грн. Бути чи не бути хорошим для всіх Вже не хочу 05 жовтня Бути чи не бути хорошим для всіх Будинок Кіно Придбати Уразливість психотерапевта: контрперенос, перенесення, проекція 06 жовтня 11:00, Нд Уразливість психотерапевта: контрперенос, перенесення, проекція Київ, Будинок Кіно від 2600 грн. Уразливість психотерапевта: контрперенос, перенесення, проекція Вже не хочу 06 жовтня Уразливість психотерапевта: контрперенос, перенесення, проекція Будинок Кіно Придбати Монологи вагіни Монологи вагіни 2 Події Монологи вагіни 11.10 - 12.10.2019