Гуцулка Ксеня

26 лютого 2020, Ср. 19:00
МЦКМ (Жовтневий палац) Київ, Алея Героїв Небесної Сотні, 1
від 150 грн.
від 150 грн.
Обрати квиток

Про подiю

Мюзикл-сенсація «Гуцулка Ксеня» в Києві! 26 лютого в Жовтневому Палаці в Києві відбудеться гучний мюзикл «Гуцулка Ксеня».

Чому варто піти на мюзикл «Гуцулка Ксеня»?

1. Ви не пробачите собі, якщо пропустите головну культурну подію країни.
2. Поспішайте побачити нове сузір’я талановитих українських акторів.
3. Поєднання автентики та сучасних технологій вразить кожного.

Модерна прем’єра мюзиклу «Гуцулка Ксеня» в Києві

26 лютого запрошуємо вас до Жовтневого Палацу на сенсаційний мюзикл «Гуцулка Ксеня»! Сучасна хореографія з використанням народних мотивів, мінімалізм у сценографії та прекрасні актори – запорука дивовижного вечора.

Встигніть замовити квитки. Подія – надпопулярна!

«Гуцулка Ксеня»: робота, приречена на успіх

Створена 80 років тому оперета Ярослава Барнича отримала нове життя завдяки сучасному аранжуванню Богдана Ткачука. Важливу роль відіграв і свіжий погляд режисера, Народного артиста України й лауреата Шевченківської премії Ростислава Держипільського.

Побачити сенсаційну постановку до Івано-Франківська приїздили глядачі з усієї країни. 15 аншлагів поспіль – чи це не доказ шаленої популярності!

У мюзиклі поєднується сучасне й автентичне. Костюми героїв створювалися із залученням унікальної колекції гуцульських гунь Руслани Гончарук. А використання новітніх технологій втілене в ефектному лазерному шоу.

Головна сюжетна лінія розгортається навколо українських емігрантів із США, що прибувають до Ворохти на пошуки нареченої для парубка. Адже він отримає мільйон батькового спадку лише після одруження зі справжньою, свідомою українкою.

Де купити квитки на мюзикл «Гуцулка Ксеня»?

Оформити квитки на мюзикл «Гуцулка Ксеня» в Жовтневому Палаці в Києві ви можете онлайн на сайті Concert.ua. Також можете скористатися послугами кур’єра або купити квитки в касі.