Імперія Янголів

22 липня 2020, Ср. 19:00
від 190 грн.
від 190 грн.
Обрати квиток

Про подiю

ЗВЕРНЕННЯ ОРГАНІЗАТОРА

Ми вдячні вам за терпіння в отриманні відповіді.

На жаль, у зв’язку із введенням карантину та визнанням уряду таких заходів форс-мажором (https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/530-20), а також згідно з частиною 1 статті 617 Цивільного кодексу України (https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/435-15), квитки за перенесені під час карантину заходи поверненню не підлягають. Всі квитки є дійсними на нові дати.У випадку скасування заходу квитки підлягають поверненню у встановлений організатором термін.

Наразі ми ведемо перемовини з менеджментом артистів, авіакомпаніями, тревел-агентами, готелями, концертними майданчиками та іншими контрагентами щодо перенесення багатьох подій.

Ми намагаємося втримати індустрію «на плаву», маючи справу з небаченим досі форс-мажором та шукаємо компромісу. Нам, болить надавати вам таку відповідь.

Ми просимо вас про співрозуміння і заздалегідь вдячні за терпіння з вашого боку.

Подію перенесено з 22 квітня на 22 липня

Імперія Янголів у Києві! Чекаємо на вас 2020-07-22 в 19:00 на локації Національний академічний театр російської драми ім. Лесі Українки, Київ.
Ви можете придбати квитки на Імперія Янголів на Concert.ua онлайн. Або замовити доставку кур’єром чи забрати на фірмових бланках у нашому найближчому квитковому офісі (напередодні події ці способи стають не доступними)