Будинок архітектора: Афіша і квитки

Галерея

Будинок архітектора - фото №1 Будинок архітектора
Будинок архітектора - фото №2 Будинок архітектора афіша
Будинок архітектора - фото №3 Будинок архітектора квитки
Будинок архітектора - фото №4 Будинок архітектора на concert.ua
Будинок архітектора - фото №5 Будинок архітектора фото

Ідеальне місце, щоб відпочити від буднів і обійняти мистецтво. Київський Будинок Архітектора знаходиться в самому центрі міста, на вулиці Бориса Грінченка, 7 (у декількох хвилинах від метро Хрещатик або Майдан Незалежності).

Будинок Архітектора має в розпорядженні декілька залів різної місткості. Незмінним залишається одне - правильне розташування сцени, зручні стільці, щоб насолоджуватися дійством і, звичайно ж, відмінна акустика, Також тут для вашого комфорту є просторе фойє, буфет і гардероб. Жодних надмірностей, але дуже затишно і зручно.

Тут звучить класична музика і джаз, живуть творчі вечори і поезія, кружляють мудрі а, втім, часто і просто легкі, іронічні спектаклі. Залиште сумніви: квитки на одну з подій в Будинку Архітектора - відмінний подарунок не тільки для себе, але і для найближчих.

Дивіться афішу заходів і купуйте квитки онлайн - попереду багато цікавого.

Київ, вул. Бориса Грінченка, 7

Афіша

Fantastic Jazz Band. Місячне сяйво Концерт скасовано 26 травня 19:00, Нд Fantastic Jazz Band. Місячне сяйво Київ, Будинок архітектора від 100 грн. Fantastic Jazz Band. Місячне сяйво Вже не хочу 26 травня Fantastic Jazz Band. Місячне сяйво Будинок архітектора Придбати Дивні люди. Подорослішати за 60 секунд 31 травня 19:00, Пт Дивні люди. Подорослішати за 60 секунд Київ, Будинок архітектора від 150 грн. Дивні люди. Подорослішати за 60 секунд Вже не хочу 31 травня Дивні люди. Подорослішати за 60 секунд Будинок архітектора Придбати Літній вечір з класикою 12 червня 19:00, Ср Літній вечір з класикою Київ, Будинок архітектора від 200 грн. Літній вечір з класикою Вже не хочу 12 червня Літній вечір з класикою Будинок архітектора Придбати Прекрасне століття 20 жовтня 19:00, Нд Прекрасне століття Київ, Будинок архітектора від 100 грн. Прекрасне століття Вже не хочу 20 жовтня Прекрасне століття Будинок архітектора Придбати