24-pay-mark Created with Sketch.

KADNAY

18 лютого 2023, сб. 19:00
Osocor Residence Київ, вул. Виноградна 2
від 500 грн.
від 500 грн.

Про подiю

KADNAY у Києві відбудеться 2023-02-18 в 19:00 на локації Osocor Residence, Київ.
Ви можете зручно придбати квитки на KADNAY на Concert.ua онлайн.KADNAY у Києві відбудеться завдяки ЗСУ! 18 лютого на локації Osocor Residence у Києві відбудеться великий концерт популярного українського гурту KADNAY.

Чому варто піти на концерт гурту KADNAY у Києві?

  1. Успішний колектив, чия творчість уже завоювала тисячі сердець.
  2. Спеціальна концертна програма із головних хітів та довгоочікуваних прем’єр.
  3. Яскравий вибух позитивних емоцій, що подарують сили й натхнення.

Суперпопулярний гурт KADNAY з концертом у Києві

18 лютого запрошуємо вас до Osocor Residence на яскравий концерт популярного українського гурту KADNAY! Не робіть довгу паузу після концерту на День закоханих, приходьте до Osocor знову та заряджайтеся на позитив разом із улюбленими музикантами.

Квитки дуже просто замовити онлайн.

На сцені Osocor Residence KADNAY представить нову програму із відомих хітів у свіжому звучанні та нових робіт

Творчість KADNAY – дуже різноманітна, багатожанрова і головне – високопрофесійна. Якісне звучання, ритмічні мелодії та особливий настрій пісень відрізняє роботи гурту.

Цього вечора ви почуєте усі свої улюблені треки у зовсім новому звучанні. Крім того, музиканти представлять прем’єрний матеріал. І ви зможете оцінити його першими!

В рамках заходу буде проведено благодійний аукціон. Кошти з продажу унікальних лотів передадуть на потреби ЗСУ.

Побачимося!

Де купити квитки на концерт KADNAY у Києві?

Ви можете оформити квитки на концерт KADNAY у Києві за допомогою онлайн-сервісу Concert.ua.

Схожі події

Музика Ханса Циммера та Джона Вільямса при свічках 08 грудня 19:00, пт Музика Ханса Циммера та Джона Вільямса при свічках Київ, Будинок Кіно від 200 грн. Музика Ханса Циммера та Джона Вільямса при свічках Вже не хочу 08 грудня Музика Ханса Циммера та Джона Вільямса при свічках Будинок Кіно Придбати Magic Christmas Symphony 23 грудня 18:00, сб Magic Christmas Symphony Київ, МЦКМ (Жовтневий палац) від 350 грн. Magic Christmas Symphony Вже не хочу 23 грудня Magic Christmas Symphony МЦКМ (Жовтневий палац) Придбати Класика при свічках - Антоніо Вівальді 09 грудня 16:00, сб Класика при свічках - Антоніо Вівальді "Пори року" Київ, Будинок Кіно від 250 грн. Класика при свічках - Антоніо Вівальді Вже не хочу 09 грудня Класика при свічках - Антоніо Вівальді "Пори року" Будинок Кіно Придбати AC/DC 11 грудня 19:00, пн AC/DC Одеса, Одеська обласна філармонія від 200 грн. AC/DC Вже не хочу 11 грудня AC/DC Одеська обласна філармонія Придбати