інстинкт

18 серпня 2019, Нд. 19:00
від 250 грн.
від 250 грн.

Про подiю

Чому варто піти на спектакль Інстинкт?

1. Подання за кращими творами загадкової Ольги Кобилянської
2. Вперше українська класика настільки еротична і сучасна
3. Вас чекають найкрасивіші актриси молодий трупи Нового українського театру

З давніх-давен ні для кого не секрет, що стосунки чоловіка і жінки будуються на їх природних інстинктах.

Чоловік-«мисливець» завжди мав на меті задовольнити свої сексуальні потреби і наплодити дітей (можна від різних жінок), а жінка- «мати» хотіла знайти захисника, створити сім'ю. І для досягнення цих, м'яко кажучи, інстинктивних потреб обидва зазвичай використовували ефемерне зброю під назвою ЛЮБОВ.

Все зрозуміло і просто. Але чому ж тоді на цьому грунті виникає стільки непорозумінь і розчарувань? Чому ми можемо з легковажністю ставитися до «любовним» зв'язків, а потім несподівано зустріти когось, хто «зведе з розуму»? Що ж стоїть за цією містичним зв'язком? Чому хтось починає проникати в наші сни? Може, існує щось більше, ніж інстинкти? Можливо, все ж, ЛЮБОВ - щось інше ...?

У чуттєвому, трохи містичному і небезпечно еротичному виставі режисера Віталія Кіно за творами загадкової Ольги Кобилянської, актори нуту намагаються з'ясувати - чи винні в усьому тільки інстинкти?

Схожі події

Польська кров Польська кров 3 Події Польська кров 21.09 - 05.10.2019 ХХ. сімейні хроніки 21 вересня 19:00, Сб ХХ. сімейні хроніки Одеса, Театр на Чайній від 40 грн. ХХ. сімейні хроніки Вже не хочу 21 вересня ХХ. сімейні хроніки Театр на Чайній Придбати Дружина на біс 21 вересня 19:00, Сб Дружина на біс Одеса, Російський театр від 60 грн. Дружина на біс Вже не хочу 21 вересня Дружина на біс Російський театр Придбати Весна для Гітлера 21 вересня 19:00, Сб Весна для Гітлера Київ, МЦКМ (Жовтневий палац) від 150 грн. Весна для Гітлера Вже не хочу 21 вересня Весна для Гітлера МЦКМ (Жовтневий палац) Придбати