Ірина Білик

23 вересня 2020, Ср. 19:00
від 350 грн.
від 350 грн.
Обрати квиток

Галерея

Ірина Білик в Одесі - фото №1 Ірина Білик в Одесі
Ірина Білик в Одесі - фото №2 Ірина Білик в Одесі афіша
Ірина Білик в Одесі - фото №3 Ірина Білик в Одесі квитки

Про подiю

Увага! Концерт перенесено с 20.04.2020 на 07.08.2020 Морвокзала. Всі квитки залишаються дійсними на нову дату.

ЗВЕРНЕННЯ ОРГАНІЗАТОРА


"Ми вдячні вам за терпіння в отриманні відповіді. На жаль, у зв’язку із введенням карантину та визнанням уряду таких заходів форс-мажором (https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/530-20), а також згідно з частиною 1 статті 617 Цивільного кодексу України (https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/435-15), квитки за перенесені під час карантину заходи поверненню не підлягають. Всі квитки є дійсними на нові дати.

У випадку скасування заходу квитки підлягають поверненню у встановлений організатором термін. Наразі ми ведемо перемовини з менеджментом артистів, авіакомпаніями, тревел-агентами, готелями, концертними майданчиками та іншими контрагентами щодо перенесення багатьох подій. Ми намагаємося втримати індустрію «на плаву», маючи справу з небаченим досі форс-мажором та шукаємо компромісу. Нам, болить надавати вам таку відповідь.

Ми просимо вас про співрозуміння і заздалегідь вдячні за терпіння з вашого боку. Якщо ви хочете надіслати організатору події особистий запит, будь ласка, звертайтеся за номером телефону:+38096 102 40 31

Чому варто піти на концерт Ірини Білик в Одесі?

1. Почути пісні про любов, що здатні розтопити кожне серце та зігріти душу.
2. Насолодитися кожною миттю спілкування з улюбленою співачкою.
3. Подарувати собі та коханій людині найромантичніший вечір сезону.

Незрівнянна Ірина Білик в Одесі

23 вересня в Театрі музкомедії на вас чекає зустріч з чарівною, талановитою та щирою Іриною Білик. Відома співачка, авторка й виконавиця запрошує всіх на великий ювілейний концерт. Почути шовковистий вокал, розділити емоції з кумиром – це рецепт прекрасного вечора. Запрошуйте рідних та коханих і не забувайте про квитки!

Ексклюзивна ювілейна програма Ірини Білик

Концерт в Одесі відбудеться в рамках великого туру співачки. Ірина Білик святкує одразу дві знакові дати: власне 50-річчя й 30 років творчої кар’єри. Звісно, відсвяткувати подвійний ювілей артистка вирішила на сцені, разом зі своїми відданими шанувальниками.

Унікальну програму для концерту створив Аслан Ахмадов, відомий фотохудожник, стиліст і чоловік Ірини Білик. Гості вечора почують хіти всіх років, з різних альбомів співачки.

Ірина Білик анонсувала абсолютно нову, неочікувану програму.

Я чекаю на всіх… Ви знаєте, що ця подія буде незабутньою. – Таке запрошення адресувала співачка своїм шанувальникам.

Де купити квитки на концерт Ірини Білик в Одесі?

Замовити квитки на концерт Ірини Білик в Театрі музкомедії в Одесі можна на сайті Concert.ua.

Артисти