Як Левеня і Черепаха пісню співали

29 лютого 2020, Сб. 12:00
від 150 грн.
від 150 грн.

Про подiю

Чому варто піти на виставу «Як Левеня і Черепаха пісню співали»?

1. Згадати прекрасний мультфільм.
2. Полюбити доброго і сміливого Левеня.
3. Від душі посміятися і з радістю підспівувати.

«Як Левеня і Черепаха пісню співали» - спектакль, який із задоволенням дивляться і діти до 11 років, і їх старшенькі брати-сестри, і батьки з бабусями і дідусями.

Ви пам'ятаєте знаменитий мультик про мудру Черепаху і веселого Левеня? Напевно, ви хоча б раз в житті співали: «Я на сонечку лежу, я на сонечко дивлюся». Виявляється, історія наших улюблених мультгероїв має продовження. До речі, її склав талановитий письменник Сергій Козлов, який також є автором всесвітньо відомого «Їжачка в тумані»!

Театр «Божа корівка» вирішив розповісти про неймовірно захоплюючі пригоди в Африці своїм улюбленим юним глядачам. Приходьте на спектакль, щоб дізнатися, як Левеня зустрівся з мрійливим Зайцем, добрим Носорогом і зеленим Крокодилом. Ця історія про те, яким чином пісня здатна допомогти кожному знайти друзів.

Постановка розрахована на дітей від 4 до 11 років. Але ми гарантуємо, що спектакль принесе задоволення будь-якому глядачеві незалежно від віку.
Тривалість - 45 хвилин (без антракту).
Зверніть увагу, що у кожного глядач повинен бути окремий квиток.

Інші дати

Схожі події

Біла акація 22 липня 20:00, Ср Біла акація Одеса, Зелений театр від 50 грн. Біла акація Вже не хочу 22 липня Біла акація Зелений театр Придбати Двоє 25 липня 19:00, Сб Двоє Одеса, Театр на Чайній від 40 грн. Двоє Вже не хочу 25 липня Двоє Театр на Чайній Придбати Театр «Маски» в комедії «Ателла» 18 липня 19:00, Сб Театр «Маски» в комедії «Ателла» Одеса, Будинок Клоунів від 180 грн. Театр «Маски» в комедії «Ателла» Вже не хочу 18 липня Театр «Маски» в комедії «Ателла» Будинок Клоунів Придбати Тітка Чарлея 16 липня 20:00, Чт Тітка Чарлея Одеса, Літній театр від 50 грн. Тітка Чарлея Вже не хочу 16 липня Тітка Чарлея Літній театр Придбати