4 березня 2020, Ср. 19:00
Палац спорту Київ, Пл. Спортивна, 1
від 350 грн.
від 350 грн.
Обрати квиток

Галерея

KAZKA у Києві - фото №1 picture
KAZKA у Києві - фото №2 picture
KAZKA у Києві - фото №3 picture
KAZKA у Києві - фото №4 picture

Про подiю

Чому варто піти на концерт KAZKA?

1. Наживо почути новий музичний альбом Поп-гурту року
2. Першими на власні очі побачити яскраве масштабне KAZKOVE шоу
3. Разом із KAZKA в цей вечір відчути NIRVANA

KAZKA оголосила дату концерту у Києві: 4 березня гурт виступить у столичному Палаці Спорту на підтримку нового музичного альбому «NIRVANA».


На Київ чекає прем’єра KAZKOVOGO шоу! Музиканти анонсували вихід нового альбому «NIRVANA». Крім того, KAZKA назвала дату великого сольного концерту у столичному Палаці Спорту 4 березня.

Що ж чекати прихильникам від нового музичного творіння гурту?

KAZKOVA «NIRVANA» – це новий музичний альбом української сенсації, «прориву року» та музичного гурту №1 на вітчизняній сцені!
KAZKOVA «NIRVANA» – це новий етап в музичному, духовному та емоційному розвитку учасників гурту.
KAZKOVA «NIRVANA» – це підбірка нових треків, майбутніх хітів, які поєднують в собі сучасний біт, фольклорну естетику, дорослі тексти та мову кохання.
KAZKOVA «NIRVANA» – це емоції помножені на почуття; це історії, побаченні очима музикантів гурту KAZKA; це весь спектр наших відчуттів: від любові до ненависті.
KAZKOVA «NIRVANA» – це новий щабель в творчості першого україномовного гурту, який потрапив в ТОП 10 Global Shazam; рекордсмену серед вітчизняних артистів та ТОП 100 найкращих кліпів на YouTube.
KAZKOVA «NIRVANA» – це нова музична програма, з якою KAZKA постане перед глядачами вже 4 березня в столичному Палаці Спорту.