12 грудня 2018, Ср. 19:00
Bel etage Київ, вул. Шота Руставелі, 16А
від 1200 грн.
від 1200 грн.
Обрати квиток

Галерея

Про подiю

ЧОМУ ВАРТО ПІТИ НА КОНЦЕРТ KAZKA?

1. KAZKA – перший україномовний гурт, який потрапив до всесвітньовідомого чарту SHAZAM;
2. На концертах KAZKA платівкою KARMA вже встигли насолодитися тисячі меломанів по всій країні. Тепер ваша черга!
3. Сьогодні молода українська музика – це і є KAZKA.

Тріумфальне повернення: KAZKA знову дасть концерт у Києві

Після запаморочливого Всеукраїнського туру, KAZKA повертається до столиці! Вже 12 грудня в київському Bel’etage музиканти дадуть концерт, якого вже буквально вимагає столиця.

Тисячі глядачів, сотні кілометрів та незліченна кількість емоцій – так KAZKA повертається зі свого першого Всеукраїнського туру. За минувшу осінь з музикантами познайомилась не тільки вся країна, а й увесь світ. За цей час тріо стало беззаперечно найбажанішим молодим українським гуртом: вперше у всесвітньовідомому чарті SHAZAM зарясніло ім’я наших музикантів. Сьогодні молода українська музика – це і є KAZKA.

Але все це було би неможливим без найпершого концерту в Києві. Тоді, в перший день літа, ще трохи сором’язливі музиканти вийшли на сцену до столичної публіки із live-презентацією платівки KARMA. Десяти треків вистачило, щоб зрозуміти: публіці потрібна KAZKA! Любов, тепло, підтримка, які линули із зали, стали початком тієї самої щасливої казки про втілення мрій.

Музиканти зіграють повторний концерт в Києві – місті, що надихнуло і надало упевненості для першого турне музикантів. На цей раз у київському Bel’etage KAZKA заново поділиться чесними історіями про почуття. Але зробить це трохи інакше, адже після туру і самі музиканти стали трохи іншими.

Протягом всього турне гурт виступав в особливому складі. Разом із солісткою Олександрою, клавішником Нікітою та майстром духових інструментів Дмитром на сцені виступали віртуозний барабанщик Євген і тріо хористок Дарина, Ярина та Василина. В данім складі гурт з’явиться і тепер. Але 12 грудня вас чекає особлива KAZKA, адже в цьому і є магія живих виступів. Вечір обіцяє бути неповторним!

ЩО: фінальний концерт гурту KAZKA в гучному та шаленому KARMAТУРі
ДЕ: в столичному клубі Bel’etage
КОЛИ: 12 грудня

Інші дати