KAZKA

Про виконавця

Галерея

KAZKA - фото №1 KAZKA
KAZKA - фото №2 KAZKA афіша

KAZKA – головна музична сенсація України та перша вітчизняна група, що потрапила до TOP-10 Global Shazam. Учасники Національного відбору Євробачення-2019 (3 місце).

Українська KAZKA

Гурт грає у стилі experimental pop з елементами електро-фолку, всі пісні звучать винятково українською мовою. Дебютний альбом KARMA складається з десяти чуттєвих пісень, серед яких – гучний мегахіт «Плакала». Трек зібрав понад 120 млн переглядів на YouTube й очолив чарти в Україні, Латвії, Болгарії, Вірменії, Казахстані, Колумбії та інших країнах.

Самобутній колектив завоював любов публіки з усіх куточків світу та відзначився отриманням музичної премії YUNA 2019 у номінації «Краща поп-група»! А також:

  • «Краща пісня» («Плакала»), YUNA 2019;
  • «Відкриття року», YUNA 2018;
  • «Нові імена», Золота Жар-Птиця;
  • «Дебют року», Karabas Live;
  • «Кращий дебют» і «Краща пісня поп-групи» («Свята»), Країна ФМ;
  • «Відкриття року», FDR Media.

Казкова атмосфера на концерті KAZKA

Концерти KAZKA – це щирість, віртуозність і майстерність музикантів. Чуттєві українські композиції в етно-музичній обгортці – просто заворожують. А подача та загальна атмосфера – з першої секунди й до фінальної ноти огортають магією і тримають глядачів у прекрасному музичному трансі.

Незважаючи на успіх, KAZKA не розслабляється. І, перебуваючи на хвилі популярності, вирушає в перший світовий тур містами Європи та Північної Америки! І, здається, це тільки початок.

На початок 2020 року заплановано вихід нової платівки NIRVANA, а 4 березня – великий сольник у підтримку альбому в київському Палаці спорту! Це буде красивий і чуттєвий виступ, повний сюрпризів. Не пропустіть!

Хочете стати частиною захопливої історії KAZKA? Тоді стежте за афішею концертів гурту й купуйте квитки заздалегідь! Вартість на старті продажів завжди дуже приємна, для найбільших фанів. Типу натякаємо.

До зустрічі на концертах KAZKA!

Дати