24-pay-mark Created with Sketch.

Klavdia Petrivna

30 серпня 2024, пт. 18:00-20:00
Палац спорту Київ, Пл. Спортивна, 1
від 549 ₴
від 549 ₴
Обрати квиток

Галерея

klavdia-petrivna_palac-sportu_300820241800_776

Про подiю

Всі квитки FAN-1 продано! FAN-2 вже теж закінчуються, і в секторах останні місця тануть. Вибирайте зараз.
Музична сенсація Klavdia Petrivna протягом року тримала свою особистість у секреті та нарешті готова розкрити всі карти. Хто вона?

Виконавиця творить справжню музичну революцію в шоу-бізнесі та вже отримала чимало нагород. За версією Української Правди артистка увійшла в ТОП-100 найвпливовіших жінок України.

Співачка впевнено та сміливо крокує в київський Палац Спорту, де дасть свій перший та єдиний концерт в цьому році!
Затамувавши подих, очі глядачів засяють в темному залі, коли на сцені з'явиться вона - Klavdia Petrivna. Пропонуємо вам повністю зануритися в її творчість. Кожен переживе цілу палітру емоцій – від гучного сміху до зворушення до сліз, від запальних танців до затишної атмосфери при ліхтариках.

Наживо пролунають треки від артистки, яка підкорила тисячі сердець шанувальників своїми феноменальними та іронічними синглами «Знайди мене» та «Імператори», більш меланхолійними піснями «Бережи мене» та «Я щаслива (Лікарі кажуть)», які зайняли перші позиції в топ-чартах та стали хітами.

Голос виконавиці розіллється на увесь зал і кожен глядач відчує глибокий зв'язок зі співачкою та її сенсами. Klavdia Petrivna об’єднає своїми треками всіх шанувальників воєдино, дасть змогу поспівати в унісон, виплеснути всі емоції та просто максимально відпочити.

Концерт Klavdia Petrivna – найочікуваніша подія цього літа, фото з якої ви ще довго будете переглядати. Цей захід матиме благодійний характер, частина коштів буде спрямована на потреби Захисників та Захисниць України.
Співорганізаторами і промоутерами шоу є ORIGIN TEAM з 25-річним досвідом у подіях та лейбл NEBO MUSIC, який працює з артисткою

Артисти

Інші дати

Klavdia Petrivna

31 серпня 2024 18:00

Палац спорту, Київ

Перейти до опису