24-pay-mark Created with Sketch.

Klavdia Petrivna

Про виконавця

Галерея

ЦІКАВІ НОВИНИ — СКОРО...

Підпишиться на Instagram Concert.ua, щоб не пропустити

Феномен співачки-анонімки в капелюшку, яка підкорила TikTok та збирає мільйони прослуховувань на YOUTUBE

Klavdia Petrivna – суперпопулярна українська виконавиця, авторка пісень, чий трек «Знайди мене» на початку 2024-го року став лідером вітчизняних чартів на стрімінгових платформах та радіостанціях. Артистка відкриває нову епоху української музики: більше 100 млн переглядів на YouTube за півроку, сотні тисяч шазамів та наявність прихильників по всьому світу.
Культурний бомонд та слухачі ламають списи навколо суперечок стосовно реальної особи нової зірки. Хтось вважає Klavdia Petrivna зовсім юною, а хтось приписує їй вік 35-40 років. Команда співачки при цьому пропонує навіть розглянути причетність штучного інтелекту до появи образу Klavdia Petrivna. А от нагороду для співачки в категорії «Дебют року» від видання «Лірум» на сцену вийшла отримувати виконавиця Маша Кондратенко.

Тим часом треки Klavdia Petrivna підкорюють стрімінгові сервіси та TikTok. А рядки з композицій виконавиці цитує у своєму виступі на Саміті перших леді та джентльменів Олена Зеленська.

Історія успіху таємничої авторки і виконавиці хітів «Я щаслива» та «Знайди мене»

Перші демоверсії своїх пісень загадкова Klavdia Petrivna виклала у тіктоці в серпні 2023-го. І вже за півроку у Klavdia Petrivna з’явилося майже півмільйона постійних слухачів, і це – тільки на Spotify. Сьогодні анонімна співачка продовжує впевнено підкорювати аудиторію самобутньою манерою виконання, цікавими текстами та красивим вокалом. До речі, лейбл Nebo Music, з яким співпрацює Klavdia Petrivna, анонсує розкриття імені співачки у найближчому майбутньому. А тим часом до слухацької аудиторії виконавиці доєднуються понад 50 тисяч шанувальників щомісяця. І це точно тільки початок.

Дати

Дат виступів немає