24-pay-mark Created with Sketch.

KOZAK SYSTEM. Українське сонце

від 190 ₴

Про подiю

Концерт «KOZAK SYSTEM. Українське сонце» в Одесі відбудеться 10 грудня 2023 року о 18:00 в Одеській обласній філармонії.

Чому варто піти на концерт «KOZAK SYSTEM. Українське сонце» в Одесі?

  1. Свіжий подих сучасної української музики.
  2. Презентація нової чуттєвої пісні.
  3. Неперевершене виконання від KOZAK SYSTEM, що чіпляє з перших нот.

Концерт «KOZAK SYSTEM. Українське сонце»

Народний рок-гурт KOZAK SYSTEM є справжнім втіленням сучасного українського мистецтва, що корінням сягає глибини століть. Пісні гурту завжди викликають широкий спектр емоцій: від одних хочеться піти в нестримний танець, а від інших сльоза туги навертається на очі. Чимало таких чуттєвих композицій присвячені різним етапам боротьби України за свою незалежність та суверенітет. Свої концерти KOZAK SYSTEM сьогодні проводять з метою благодійних зборів на потреби ЗСУ. Концертна географія сягає України, Канади, США, Європи: загалом – понад 200 міст, які гурт відвідав в рамках благодійного туру.

Презентація пісні «Українське сонце» в Одеській філармонії

Нова пісня гурту «Українське сонце» присвячена сучасній історії України, всьому, що довелося пройти задля сходження українського сонця. Композиція дуже глибока й чіпляє за живе, наводить на роздуми. Вона включена в програму благодійного концерту в Одесі, де ви обов’язково почуєте й інші потужні композиції улюбленого гурту. Зібрані кошти зі своїх виступів команда музикантів конвертує в дрони, пікапи й спорядження для наших воїнів на передовій. Тож долучайтесь до збору для наближення перемоги, приходьте на концерт KOZAK SYSTEM! До зустрічі!

Де купити квитки на концерт «KOZAK SYSTEM. Українське сонце» в Одесі?

Замовити квитки ви можете онлайн на сайті Concert.ua.

Артисти

Схожі події

Faine Misto: Земля майбутніх легенд 02 серпня 11:00, пт Faine Misto: Земля майбутніх легенд Львів, Територія !FESTrepublic від 1100 ₴ Faine Misto: Земля майбутніх легенд Вже не хочу 02 серпня Faine Misto: Земля майбутніх легенд Територія !FESTrepublic Придбати Океан Ельзи 30 років. Той день 11.10, 12.10 Океан Ельзи 30 років. Той день Київ, Палац спорту від 549 ₴ Океан Ельзи 30 років. Той день 11.10, 12.10 Океан Ельзи 30 років. Той день Палац спорту Придбати Love songs на даху ЦУМ 20 липня 19:00, сб Love songs на даху ЦУМ Київ, Дах ЦУМ від 550 ₴ Love songs на даху ЦУМ Вже не хочу 20 липня Love songs на даху ЦУМ Дах ЦУМ Придбати HYENAH (Гієна) з Берліна в KURENI 20 липня 16:00, сб HYENAH (Гієна) з Берліна в KURENI Київ, KURENI від 300 ₴ HYENAH (Гієна) з Берліна в KURENI Вже не хочу 20 липня HYENAH (Гієна) з Берліна в KURENI KURENI Придбати