Макс Барських

29 листопада 2018, Чт. 20:00
Міжнародний Виставковий Центр Київ, Броварський проспект, 15
від 499 грн.
від 499 грн.
Обрати квиток

Галерея

Про подiю

Чому варто піти на концерт Макса Барських?

1. Побачити нове шоу артиста.
2. Дізнатися, що приховує в собі назва концерту "Сім".
3. Здивуватися - такого ви ще не бачили!

Ви знали, що щасливе число Max Barskih - сім? Ні? Ну тоді ми вам розповімо про це. Але краще ні. Співак сам розкриє свій секрет 29 листопада, коли представить у Міжнародному виставковому центрі прем'єру свого нового шоу під назвою "Сім".

Члени команди виконавця, яку очолює неповторний Алан Бадоєв, не поспішають розкривати значення неймінгу нової програми. Так що таємниця символічної цифри буде розкрита на виступі. Хоча деякі секрети все-таки вже стали відомі: концерт буде зберігати сім ключових елементів. А ще команда артиста обіцяє, що нове шоу стане навіть крутішим за надпопулярні "Тумани", які побували за рік у більш ніж 15 країнах і отримали високу оцінку критиків як "найбільш видовищна музична подія року". До речі, американський FORBES назвав Макса Барських "найгарячішим російськомовним виконавцем".

Отже, вже зовсім скоро тисячі глядачів зможуть стати учасниками унікального шоу музиканта, який поєднає сім елементів в одному просторі МВЦ! Зробіть гучніше стук свого серця і чекайте новин від Барських. Адже настав час дивувати.