24-pay-mark Created with Sketch.

Osocor Residence
Київ, вул. Виноградна 2

Афіша

Тіна Кароль в Osocor Residence 14 червня 18:00, пт Тіна Кароль в Osocor Residence Київ, Osocor Residence від 800 ₴ Тіна Кароль в Osocor Residence Вже не хочу 14 червня Тіна Кароль в Osocor Residence Osocor Residence Придбати Kalush Orchestra 28 червня 18:00, пт Kalush Orchestra Київ, Osocor Residence від 500 ₴ Kalush Orchestra Вже не хочу 28 червня Kalush Orchestra Osocor Residence Придбати

Галерея

Osocor Residence - фото №1 Osocor Residence
Osocor Residence - фото №2 Osocor Residence афіша
Osocor Residence - фото №3 Osocor Residence квитки
Osocor Residence - фото №4 Osocor Residence на concert.ua
Osocor Residence - фото №5 Osocor Residence фото

OSOCOR RESIDENCE

OSOCOR RESIDENCE - це унікальний відпочинковий проєкт в Києві, який вражає своїм величезним масштабом у 1,5 га. Ця локація зручно розташована за адресою вул. Виноградна 2. Стильний та сучасний дизайн, а також ландшафтний дизайн маєтку створюють атмосферу найкращих світових курортів.

Місткість та структура майданчика

Займаючи площу 1,5 га, OSOCOR RESIDENCE може комфортно розмістити 1 500 гостей. Окрім концертної сцени, у розпорядженні гостей великий басейн, затишний готель, панорамний ресторан з авторськими стравами, просторою лазнею, дитячою кімнатою та тематичними фотозонами.

Які події відбуваються в OSOCOR RESIDENCE?

У містечку на території OSOCOR RESIDENCE гості зможуть насолоджуватися величезною льодовою ковзанкою взимку, святковою ялинкою, цікавими майстер-класами та виставами, концертами найкращих артистів та музикантів з усього світу, виступами live-бендів і DJ.

Де купити квитки на події в OSOCOR RESIDENCE?

Афіша подій у OSOCOR RESIDENCE є на сайті Concert.ua. Замовляйте квитки онлайн - швидко і зручно.

АФІША OSOCOR RESIDENCE