24-pay-mark Created with Sketch.

Memento Odesa

2 березня 2024, сб. 18:00-20:00
від 200 ₴
від 200 ₴

Галерея

Про подiю

Чому варто піти на концерт MEMENTO ODESA в Одесі?

  1. Світова прем’єра на одеській сцені.
  2. Спільний проєкт Одеського філармонічного оркестру та німецького музиканта Себаст‘яна Студніцького.
  3. Незабутні враження, що подарують сили та натхнення.

Концерт MEMENTO ODESA в Одесі

MEMENTO ODESA – особливий проєкт виконавця зі світовим ім’ям Себаст‘яна Студніцького та Одеського філармонічного оркестру під управлінням Володимира Дикого. Після випуску першого спільного треку було прийнято рішення про проведення концертного туру MEMENTO ODESA 12-ма містами Німеччини. І прем’єра програми відбудеться саме в Одесі. Кілька слів про Себаст‘яна Студніцького. Музикант неперевершено грає на трубі та фортепіано, має власний лейбл і мережу звукозапису Contemplate, є засновником та музичним керівником фестивалю XJAZZ! у Берліні.

Музична програма на сцені Одеської філармонії

2 березня на концерті прозвучать твори Себаст‘яна Студніцького у супроводі музикантів Одеського філармонічного оркестру. Ви також почуєте дуетні композиції з видатним українським піаністом Андрієм Показом. Це буде красиво, професійно і незабутньо. Виручені від заходу кошти будуть використані для закупівлі засобів тактичної медицини. Чекаємо на вас!

Концерт відбудеться за підтримки компаній RISOIL UKRAINE та NOVIK.

Усі кошти, виручені від концерту будуть направлені до фонду закупівлі тактичної медицини.

Де купити квитки на концерт MEMENTO ODESA в Одесі?

Ви можете замовити квитки, обравши зручні місця, вже зараз на Concert.ua.

Схожі події

Рок балади в саду -40% на другий 25 травня 19:00, сб Рок балади в саду Київ, Ботанічний сад ім. Гришка від 450 ₴ Рок балади в саду Вже не хочу 25 травня Рок балади в саду Ботанічний сад ім. Гришка Придбати Артем Пивоваров на підтримку ЗСУ 25 липня 19:00, чт Артем Пивоваров на підтримку ЗСУ Одеса, Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) від 700 ₴ Артем Пивоваров на підтримку ЗСУ Вже не хочу 25 липня Артем Пивоваров на підтримку ЗСУ Театр музкомедії (ОАТМК ім. М. Водяного) Придбати Фестиваль «V’YAVA Єднання» 23 травня 16:00, чт Фестиваль «V’YAVA Єднання» Київ, Арт-завод Платформа від 900 ₴ Фестиваль «V’YAVA Єднання» Вже не хочу 23 травня Фестиваль «V’YAVA Єднання» Арт-завод Платформа Придбати Артем Пивоваров на підтримку ЗСУ 17 серпня 19:00, сб Артем Пивоваров на підтримку ЗСУ Ужгород, Амфітеатр від 450 ₴ Артем Пивоваров на підтримку ЗСУ Вже не хочу 17 серпня Артем Пивоваров на підтримку ЗСУ Амфітеатр Придбати