24-pay-mark Created with Sketch.

НАОНІ Orchestra

10 червня 2023, сб. 19:00
від 220 грн.
від 220 грн.

Про подiю

Національний академічний оркестр народних інструментів України (НАОНІ) в Одесі! 10 червня о 19:00 в Театрі музкомедії в Одесі відбудеться великий концерт НАОНІ.

Чому варто піти на концерт НАОНІ в Одесі?

  1. Колоритне звучання народних інструментів.
  2. Колектив, що вразив увесь світ на Євробаченні-2017.
  3. Атмосфера, що сповнить теплих емоцій.

Концерт НАОНІ в Одесі

10 червня запрошуємо до Театру музкомедії на великий концерт оркестру НАОНІ. Колектив відрізняється власним унікальним стилем та колоритом. Музиканти майстерно розкривають весь потенціал різних музичних інструментів: бандур, сопілок, скрипок, цимбалів.

Замовляйте квитки вже сьогодні!

Забудьте про проблеми, повністю занурившись у світ музики: на сцені Театру музкомедії — НАОНІ

Творчість оркестру приваблює у тому числі й різноманітним репертуаром. Класика, фолк, рок, джаз, поп — усе це можна почути на концертах НАОНІ. Колектив знає, як змусити і поплакати, і посміятися, і потанцювати.

У складі оркестру — народні артисти України, випускники кращих українських музичних вузів, лауреати премій і титулів. Музиканти майстерно доповнюють одне одного, не виділяючи якийсь певний інструмент чи артиста. Таким чином створюється неймовірний тандем і надзвичайно приємне звучання.

Художній керівник і диригент — Народний артист України, лауреат Національної премії ім. Т. Г. Шевченка Віктор Гуцал.

Де купити квитки на концерт НАОНІ в Одесі?

Оформлюйте квитки на концерт НАОНІ швидко та зручно на Concert.ua.

Схожі події

Джаз на даху ЦУМ: Френк Сінатра 01 жовтня 19:00, нд Джаз на даху ЦУМ: Френк Сінатра Київ, Дах ЦУМ від 350 грн. Джаз на даху ЦУМ: Френк Сінатра Вже не хочу 01 жовтня Джаз на даху ЦУМ: Френк Сінатра Дах ЦУМ Придбати Чарівний джазовий вечір на даху ЦУМ 28 вересня 19:00, чт Чарівний джазовий вечір на даху ЦУМ Київ, Дах ЦУМ від 350 грн. Чарівний джазовий вечір на даху ЦУМ Вже не хочу 28 вересня Чарівний джазовий вечір на даху ЦУМ Дах ЦУМ Придбати Жадан і Собаки. Великий сольний концерт 24 листопада 19:00, пт Жадан і Собаки. Великий сольний концерт Київ, Stereo Plaza від 790 грн. Жадан і Собаки. Великий сольний концерт Вже не хочу 24 листопада Жадан і Собаки. Великий сольний концерт Stereo Plaza Придбати Рок балади на даху: Metallica & Nirvana 29 вересня 19:30, пт Рок балади на даху: Metallica & Nirvana Київ, Дах ЦУМ від 350 грн. Рок балади на даху: Metallica & Nirvana Вже не хочу 29 вересня Рок балади на даху: Metallica & Nirvana Дах ЦУМ Придбати