24-pay-mark Created with Sketch.

NIKOW. СОЛЬНИЙ КОНЦЕРТ

28 червня 2024, пт. 17:00-21:30
Malevich Concert Arena Львів, Проспект Чорновола, 2
від 1020 ₴
від 1020 ₴
Обрати квиток

Галерея

Про подiю

NIKOW — артист, від якого віє життям і любовʼю, готується до свого першого сольного концерту у Львові. Абсолютний рекорд встановив виконавець нової хвилі, зробивши солд-аут на тисячу людей менш ніж за добу у Києві! А його новий альбом "Сонь, ти спиш?" потрапив у топ-1 свіжих платівок України, випереджаючи релізи Taylor Swift та Dua Lipa.


Його музика відчувається як насичена палітра емоцій, відверті тексти розлітаються на цитати і висвітлюють теми від палкого кохання до хвилюючої швидкоплинності, цим самим вони не один раз увічнювались як татуювання найвідданіших поціновувачів.

Композиції Nikow називають «звуком душі» , бо створивши інтимну і гріючу атмосферу, він дає змогу поринути в його творчий світ як у власний простір, де кожний рядок по-особливому відгукується глибоко у серці.


Артист вийде з виступом перед своєю аудиторією, тут він готовий розповісти їм історії таких пісень як: «розмова з містом», «невідомо», «зупини її», «моменти» та головне - виконати всі пісні нового альбому "Сонь, ти спиш?" в лайві.


Відтепер його музика лунатиме не лише в навушниках, вона стане частиною життя його слухача і оживе у просторі MALEVICH CONCERT ARENA.