24-pay-mark Created with Sketch.

Олег Скрипка. Зродились ми великої години!

10 жовтня 2023, вт. 19:00-21:00
ПК «Дружба народів» Черкаси , бул. Шевченка, 249
від 340 ₴
від 340 ₴

Галерея

Про подiю

Подія "Олег Скрипка. Зродились ми великої години!" у Черкасах відбудеться 2023-10-10 в 19:00 на локації ПК «Дружба народів».
Ви можете зручно придбати квитки на "Олег Скрипка. Зродились ми великої години!" на Concert.ua онлайн.«Зродились ми великої години»: Олег Скрипка з піснями нашого часу та хітами гурту «ВВ» у Вашому місті

 

  • Його пісні об’єднують і надихають, зміцнюють дух і актуалізовують героїку козацької доби. 

 

  • Його концерти проходять з неабиякими аншлагами в усіх куточках України.

 

  • Він - із тих лідерів рок-сцени, кого радо зустрічають наші захисники на фронті,  мужньо тримаючи оборону й обстоюючи незалежність і соборність нашої держави.

 

Музикант-мультиінструменталіст, вокаліст, композитор, лідер культового гурту «Воплі Відоплясова» Олег Скрипка, аби підтримати українських бійців на передовій, лише впродовж минулого місяця виступив з 4 концертами під Бахмутом, де просто зараз йдуть запеклі бої.ОЛЕГ СКРИПКА: «Сьогодення нагнітає страху! Та ми на фронті мужності і духу високого, з арсеналом пісень  сучасності та козацької героїки міцно тримаємо позиції. 

 

Співаймо, як співали вчора та у давнину, -  відкритим серцем. Наші пісні - велика об‘єднуюча сила духу та наснаги. І там, де пісня - нема місця страху. Там, де нема страху, вирує любов! 

 

Шануймо наших героїв: живих, мертвих і ще ненародженних!

 

Лінія фронту проходить крізь серце кожного українця. 

Ми об‘єднуємося радіти життю на користь ЗСУ. У прифронтовій атмосфері, бо лінія фронту проходить у душі і волі кожного із нас. Слава Україні!»Не пропустіть виступ Олега Скрипки з концертною програмою «Зродились ми великої години», до якої, окрім пісень про нинішні реалії, ввійшли й хіти з репертуару гурту «ВВ», яких співають мільйони вже впродовж 35 років!

 

Живий звук, вибухова енергетика, переконливий патріотизм та щирі емоції…- на сцені й у житті, у кожній пісні легендарного виконавця, виступ якого відбудеться у Вашому місті вже зовсім скоро.

 

Приходьте - співатимемо разом улюблених пісень в єдиному ритмі, в єдиній тональності й у спільному прагненні якнайшвидшої перемоги.

Схожі події

Klavdia Petrivna 30.08, 31.08 Klavdia Petrivna Київ, Палац спорту від 549 ₴ Klavdia Petrivna 30.08, 31.08 Klavdia Petrivna Палац спорту Придбати Один в Каное 18 червня 18:30, вт Один в Каное Київ, МЦКМ (Жовтневий палац) від 320 ₴ Один в Каное Вже не хочу 18 червня Один в Каное МЦКМ (Жовтневий палац) Придбати Артем Пивоваров на підтримку ЗСУ 17 серпня 19:00, сб Артем Пивоваров на підтримку ЗСУ Ужгород, Амфітеатр від 450 ₴ Артем Пивоваров на підтримку ЗСУ Вже не хочу 17 серпня Артем Пивоваров на підтримку ЗСУ Амфітеатр Придбати Артем Пивоваров на підтримку ЗСУ 25 серпня 19:00, нд Артем Пивоваров на підтримку ЗСУ Тернопіль , ПК Березіль від 690 ₴ Артем Пивоваров на підтримку ЗСУ Вже не хочу 25 серпня Артем Пивоваров на підтримку ЗСУ ПК Березіль Придбати