24-pay-mark Created with Sketch.

Олег Скрипка

Про виконавця

Галерея

Олег Скрипка - фото №1 Олег Скрипка
Олег Скрипка - фото №2 Олег Скрипка афіша
Олег Скрипка - фото №3 Олег Скрипка квитки

Олег Скрипка – український рок-музикант, автор пісень і фронтмен гурту "Воплі Відоплясова", засновник етнічного фестивалю "Країна Мрій". Тренер талант-шоу "Голос країни" та "Голос.Діти" на телеканалі 1+1.

Драйвові ПІСНІ Гурту ВОПЛІ ВІДОПЛЯСОВА

20 альбомів, більше 5000 концертів, близько 300 пісень і гастролі по всьому світу! Саме у виконанні бенду "Воплі Відоплясова" рок уперше зазвучав українською мовою.

"Танці", "Весна", "День народження", "Були деньки", "Музіка", "Є-є", "Любов", "Колискова", "Юра", "Таємні сфери", "Зоряна Осінь" , "Країна мрій" і безліч інших композицій – мегахіти для декількох поколінь фанів Олега Скрипки та "ВВ".

Особливу популярність отримала музична колаборація співака та Українського Оркестру Народних Інструментів НАОНІ. Симбіоз українського фольклору та потужної рок-музики, майстерність найкращих музикантів України та вокал Скрипки... На концертах з Оркестром НАОНІ відомі композиції гурту та народні пісні набувають нового звучання!

ДЕ КУПИТИ КВИТКИ НА КОНЦЕРТ ОЛЕГА СКРИПКИ

Перейнятися атмосферою та колоритом концертів української рок-легенди, послухати улюблені пісні наживо та вдосталь натанцюватись можна на найближчому шоу артиста! Кожен виступ – не схожий на попередній: імпровізації, філософські бесіди або навпаки, сміливий жарт.

Дивіться афішу на сайті Concert.ua та купуйте квитки на шоу Олега Скрипки у своєму місті! Дійте швидко: повні зали – не сюрприз, а закономірність. Тому що передати весь драйв і міць виступу в декількох словах – просто неможливо!

Рекомендуємо прийти та відчути особисто.

Побачимося на концертах!

Дати

25/05

субота

Олег Скрипка 60. Великий Ювілейний Концерт з НАОНІ

Київ, Stereo Plaza

від 800.00 ₴

21/06

пʼятниця

Ювілейний фестиваль 20 років «Країна мрій»!

Київ, Ботанічний сад ім. Гришка

від 490.00 ₴