Подорож на чарівний острів

15 березня 2020, Нд. 13:00
від 150 грн.
від 150 грн.

Про подiю

Чому варто піти на виставу «Подорож на чарівний острів»?

1. Побачити колоритних персонажів: дівчинку Енні, чаклуна чистюля, Санта-Клауса.
2. Побувати на бешкетному виставі, який не залишить байдужим ні дитину, ні дорослого.
3. Дізнатися багато нового.

Зізнайтеся чесно, ви чули коли-небудь про чарівному острові? Як ні? А про ягоді під назвою разуміка? Знову ні? Навіть про кнопку уяви нічого не знаєте? Ну, тоді ми просто зобов'язані вам розповісти про це!

Все, що вам потрібно зробити, це просто прийти в театр «Божа корівка»! Наша постановка «Подорож на чарівний острів» відкриє вам багато всього нового і цікавого! Вистава створена за мотивами твору англійського письменника Сесіла Тейлора. Також на поданні звучать пісенні композиції на вірші поетеси Юнни Моріц, яка є автором сценарію мультфільму «Великий секрет для маленької компанії».

Прем'єра вистави відбулася 20 років тому, але з тих пір ця весела і запальна постановка не перестає завойовувати серця глядачів.

Подання російською мовою.
Тривалість - 55 хвилин (без антракту).
Вистава буде цікавий дітям 4-12 років.
Кожен глядач повинен мати свій квиток.

Обов'язково чекаємо вас на цьому яскравому подію!

Інші дати

Схожі події

Театр кішок Куклачова - Я клоун - Дмитро Куклачов Подію скасовано 13 березня 15:00, Пт Театр кішок Куклачова - Я клоун - Дмитро Куклачов Одеса, БК Політеху (ОНПУ) від 100 грн. Театр кішок Куклачова - Я клоун - Дмитро Куклачов Вже не хочу 13 березня Театр кішок Куклачова - Я клоун - Дмитро Куклачов БК Політеху (ОНПУ) Придбати Театр кішок Куклачова - Я клоун - Дмитро Куклачов Подію скасовано 13 березня 18:00, Пт Театр кішок Куклачова - Я клоун - Дмитро Куклачов Одеса, БК Політеху (ОНПУ) від 100 грн. Театр кішок Куклачова - Я клоун - Дмитро Куклачов Вже не хочу 13 березня Театр кішок Куклачова - Я клоун - Дмитро Куклачов БК Політеху (ОНПУ) Придбати Дюймовочка СТАТУС УТОЧНЯЕТСЯ 11 квітня 11:00, Сб Дюймовочка Одеса, Український театр від 20 грн. Дюймовочка Вже не хочу 11 квітня Дюймовочка Український театр Придбати Три кота СТАТУС УТОЧНЯЕТСЯ 11 квітня 11:00, Сб Три кота Кривий Ріг, Театр драми і музичної комедії ім. Т.Г.Шевченка від 50 грн. Три кота Вже не хочу 11 квітня Три кота Театр драми і музичної комедії ім. Т.Г.Шевченка Придбати