24-pay-mark Created with Sketch.

Серцеїдки

11 листопада 2023, сб. 18:00
Центральний будинок офіцерів Київ, вул. Михайла Грушевського, 30/1
від 350 грн.
від 350 грн.
Обрати квиток

Галерея

Серцеїдки у Києві - фото №1 serceyidki_centralniy-budinok-oficeriv_111120231800_935
Серцеїдки у Києві - фото №2 serceyidki_centralniy-budinok-oficeriv_111120231800_787

Про подiю

Детективна світська комедія

Краса жінки не в одязі, не в фігурі чи зачісці. Краса жінки в її очах, бо це дорога до її серця - місця, де живе кохання. Чоловікам і одну жінку витримати непросто. Але що робити, якщо їх аж вісім і всі вони знаходяться під підозрою, оскільки єдиний чоловік у домі просто взяв і щез. А це означає, що свято, на яке вони чекають - під загрозою. Кожна з жінок розуміє, що носить в собі безліч секретів, але в житті нікому не зізнається про це. Головна інтрига залишається нерозгаданою - куди насправді подівся їх єдиний чоловік, якому вони усі винні грошей і до чого тут кохання.

Детективна комедія за мотивами французького письменника Р.Тома “8 жінок” з непередбачуваним фіналом.

На вас чекає феєрверк яскравих акторських робіт у супроводі музики та танців. Вистава, що надихатиме вас на справжні почуття.

У ролях:

 • Анна Кошмал - актриса театру та кіно, зірка серіалів “Свати” та “Папік-2”, вистав “Сильні слабкі жінки”, “Дівич-вечір”, “Вірні дружини”, “Третій зайвий”
 • Віра Кобзар - актриса театру та кіно, зірка серіалів “Родичі”, “Скажене весілля” та вистав “Вірні дружини”, “Сильні слабкі жінки”
 • Дарія Петрожицька - заслужена артистка України, зірка серіалу “Папік” та вистав “Сильні слабкі жінки”, “Третій Зайвий”.
 • Катерина Варченко - актриса театру та кіно, зірка серіалу “Хазяйка”, зірка вистав “Сильні слабкі жінки”, “Дівич-вечір”, “Вірні дружини”
 • Ксенія Вертинська - актриса театру та кіно, зірка серіалу “СидорЕнки та СидОренки”, зірка вистав “Сильні слабкі жінки”, “Дівич-вечір”, “Вірні дружини”, “Третій зайвий”
 • Наталія Васько - актриса театру та кіно, зірка вистави “Дівич-вечір”, “Вірні дружини”
 • Олена Петрова (Астрая) - заслужена артистка України, співачка, зірка вистави “Третій Зайвий”
 • Світлана Золотько - народна артистка України, актриса Київського академічного театру на Лівому березі Дніпра, зірка вистави “Час кохати”
 • Stylist - Анна Широбокова
 • Stylist assistant - Лоліта Поляруш
 • Make up artist - Катерина Старовойтова

Дякуємо за співпрацю українському бренду жіночого вбрання @olyamak_official, Фото - Анастасія Мантач, Режисер - Олег Мельничук, Генеральний продюсер - Тетяна Єдемська.

Театральна агенція ТЕ-АРТ

ℹ️ Корисна інформація:

🧸 Дітям безкоштовно до 5 років без надання окремого місця
✅ З 15 років без супроводу батьків
⌚ Тривалість: 2 години
🛡️ У випадку повітряної тривоги концерт призупиниться, глядачі пройдуть до найближчого укриття. Після закінчення тривоги концерт буде продовжено. Очікування максимум до 20:00 можливе , потім буде повідомлено стосовно перенесення.