3 листопада 2018, Сб. 19:00
Клуб Picasso Львів, вул. Зелена 88
від 300 грн.
від 300 грн.
Обрати квиток

Галерея

Про подiю

Чому варто піти на концерт СКАЙ?

1. лайв СКАЙ - це завжди море драйву і океан зворушливих емоцій.
2. Брутальні хлопці, що співають про кохання. Що може бути краще?
3. Голосно всім залом заспівати "Тебе це може вбити" і інші легендарні хіти СКАЙ.

Львів, зустрічай! Ця українська поп-рок-група давно завоювала любов тисяч шанувальників.

Складно повірити, що тернопільський колектив "СКАЙ" був заснований в далекому 2001 році. На сьогоднішній день у команди 6 альбомів, безліч кліпів, нагород, гастрольних турів, фестивальних виступів і величезна армія фанатів. Спочатку музиканти багато експериментували, записуючи як серйозні, ліричні, так і динамічні, драйвові пісні. Але поступово вони знайшли саме свою нішу, особливий стиль і звучання.

Колектив неодноразово отримував премію в різних номінаціях ( "Краща чоловіча група", "Краща акустична програма" і т.д.). Команда співпрацювала з камерним оркестром, їздила в гастрольні тури по Канаді, давала концерти в Дубліні, Парижі та Лондоні. Своє 15-річчя хлопці відзначили масштабним всеукраїнським туром.

Тепер вони готові представити програму з нових і вже давно полюбилися композицій. "СКАЙ" звик давати аншлагові виступи як в країні, так і далеко за її межами. І в цей раз вони налаштовані на незабутні концерти! Проживіть кілька годин в гарному і зачаровує світі "СКАЙ"!

Прониклива лірика наповнить глядачів потужною енергією, а єднання сердець створить неперевершену атмосферу! Чекаємо вас 3 листопада в клубі Picasso!