Тетяна Піскарьова

30 вересня 2018, Нд. 19:00
МЦКМ (Жовтневий палац) Київ, Алея Героїв Небесної Сотні, 1
від 150 грн.
від 150 грн.

Про подiю

Чому варто піти на концерт Тетяни Піскарьової?

1. Першими побачити нову ексклюзивну програму чудовою артистки.
2. Поспілкуватися з Тетяною Піскарьовою в дружній атмосфері, без умовностей і бар'єрів.
3. Насолодитися ефектним концертом-виставою високого рівня.

30 вересня о Жовтневому Палаці - чарівна і талановита Тетяна Піскарьова з новою програмою «Справжній концерт. Справжня я ». В живому виконанні прозвучать вже полюбилися публіці пісні, а також нові композиції.

Все це - в супроводі найталановитіших музикантів країни і шоу-балету Believe. А значить, глядачів чекає грандіозне шоу, що поєднує в собі елементи концерту і вистави. Красиво, музично, незвично! Тетяна Піскарьова - успішна теле- і радіоведуча, співачка, засновниця «Фабрики естради Тетяни Піскарьової». У 2003 році (у віці 27 років!) Отримала звання Заслуженої артистки України. Активною концертною діяльністю Тетяна займається з 2014 року. Крім української сцени, співачка підкорила сцену іспанську.

У творчій скарбничці артистки - 6 альбомів. Кожен виступ Тетяни Піскарьової проходить з незмінним аншлагом. Щира і жіночна співачка своєю творчістю вкотре нагадує нам: світ врятують краса і любов! Тепер прекрасна артистка з нетерпінням чекає зустрічі зі своїми шанувальниками, щоб постати в найбільш гармонійних і природних образах, розкрити душу і подарувати море щастя. Чекаємо Вас!

Схожі події

Макс Корж 20 червня 19:00, Чт Макс Корж Київ, Стадіон Динамо Вже не хочу 20 червня Макс Корж Стадіон Динамо Придбати Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» 01 червня 20:00, Сб Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» Київ, НСК Олімпійський Вже не хочу 01 червня Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» НСК Олімпійський Придбати