7 липня 2019, Нд. 19:30
ЮБК Київ, Труханів острів (200 м від пішохідного мосту)
від 200 грн.
від 200 грн.
Обрати квиток

Галерея

The Unsleeping у Києві - фото №1 picture
The Unsleeping у Києві - фото №2 picture
The Unsleeping у Києві - фото №3 picture
The Unsleeping у Києві - фото №4 picture

Про подiю

Чому варто піти на концерт The Unsleeping?

1. Стати свідком першого сольного виступу гурту в столиці.
2. Зацінити найяскравіших представників нової хвилі української інді-музики на березі Дніпра.
3. Першими почути новий матеріал гурту.

Гурт The Unsleeping - альтернативний рок гурт з Умані, які працюють в одній з найбільш виснажених експериментами стилістик та виносять свою творчість за рамки очікувань. Використовуючи референси з мастодонтів жанру гурту вдалося зберегти власну індивідуальність та не з’їхати у вторинність. Результат — сотні тисяч переглядів на youtube. Кожен трек The Unsleeping одночасно схожий на все і не схожий ні на що з раніше почутого.

Саме ця стилістична виразність викликала зацікавленість коллективом в українських музичних кулуарах. Після виходу дебютного EP “Deviatve” гурт отримав багато позитивних відгуків від слухачів та критиків, а сам альбом назвали одним з кращих українських релізів 2018 року.

Переломним моментом у творчості The Unsleeping став вихід кліпу «You Drive My Four Wheel Coffin» — з купою урбаністичних метафор і в оновленому звучанні. Після цього про гурт заговорили в соц. мережах і почали запрошувати на великі українські фестивалі. Кліп майже дійшов до відмітки у 150 тисяч переглядів. А гурт, на даний момент, знаходиться в лонг-листі відбору на один з найвідоміших міжнародних фестивалів Sziget. Однією з вирізняючих рис The Unsleeping є якісні та красиві кліпи. Кожен з п'яти треків “Deviate” супроводжується окремою відеороботою.

7 липня на березі Дніпра гурт проведе свій перший великий концерт в столиці разом з гуртом Our Atlantic