7 липня 2019, Нд. 19:30
ЮБК Київ, Труханів острів (200 м від пішохідного мосту)
від 250 грн.
від 250 грн.

Галерея

The Unsleeping у Києві - фото №1 picture
The Unsleeping у Києві - фото №2 picture
The Unsleeping у Києві - фото №3 picture
The Unsleeping у Києві - фото №4 picture

Про подiю

Чому варто піти на концерт The Unsleeping?

1. Стати свідком першого сольного виступу гурту в столиці.
2. Зацінити найяскравіших представників нової хвилі української інді-музики на березі Дніпра.
3. Першими почути новий матеріал гурту.

Гурт The Unsleeping - альтернативний рок гурт з Умані, які працюють в одній з найбільш виснажених експериментами стилістик та виносять свою творчість за рамки очікувань. Використовуючи референси з мастодонтів жанру гурту вдалося зберегти власну індивідуальність та не з’їхати у вторинність. Результат — сотні тисяч переглядів на youtube. Кожен трек The Unsleeping одночасно схожий на все і не схожий ні на що з раніше почутого.

Саме ця стилістична виразність викликала зацікавленість коллективом в українських музичних кулуарах. Після виходу дебютного EP “Deviatve” гурт отримав багато позитивних відгуків від слухачів та критиків, а сам альбом назвали одним з кращих українських релізів 2018 року.

Переломним моментом у творчості The Unsleeping став вихід кліпу «You Drive My Four Wheel Coffin» — з купою урбаністичних метафор і в оновленому звучанні. Після цього про гурт заговорили в соц. мережах і почали запрошувати на великі українські фестивалі. Кліп майже дійшов до відмітки у 150 тисяч переглядів. А гурт, на даний момент, знаходиться в лонг-листі відбору на один з найвідоміших міжнародних фестивалів Sziget. Однією з вирізняючих рис The Unsleeping є якісні та красиві кліпи. Кожен з п'яти треків “Deviate” супроводжується окремою відеороботою.

7 липня на березі Дніпра гурт проведе свій перший великий концерт в столиці разом з гуртом Our Atlantic

Схожі події

Музика на вертолітному майданчику 30 серпня 19:30, Пт Музика на вертолітному майданчику Київ, Вертолетная площадка від 290 грн. Музика на вертолітному майданчику Вже не хочу 30 серпня Музика на вертолітному майданчику Вертолетная площадка Придбати MARUV, Alyona Alyona, Khayat і інші 27 серпня 19:00, Вт MARUV, Alyona Alyona, Khayat і інші Ужгород, Закарпатський обласний державний український музично-драматичний театр від 290 грн. MARUV, Alyona Alyona, Khayat і інші Вже не хочу 27 серпня MARUV, Alyona Alyona, Khayat і інші Закарпатський обласний державний український музично-драматичний театр Придбати БГ і гурт «Акваріум» 31 серпня 20:00, Сб БГ і гурт «Акваріум» Одеса, Літній театр Морвокзал від 250 грн. БГ і гурт «Акваріум» Вже не хочу 31 серпня БГ і гурт «Акваріум» Літній театр Морвокзал Придбати Океан Ельзи 01 вересня 19:00, Нд Океан Ельзи Львів, Стадіон «Арена Львів» від 350 грн. Океан Ельзи Вже не хочу 01 вересня Океан Ельзи Стадіон «Арена Львів» Придбати