The Unsleeping

7 липня 2019, Нд. 19:30
ЮБК Київ, Труханів острів (200 м від пішохідного мосту)
від 250 грн.
від 250 грн.

Галерея

The Unsleeping у Києві - фото №1 picture
The Unsleeping у Києві - фото №2 picture
The Unsleeping у Києві - фото №3 picture
The Unsleeping у Києві - фото №4 picture

Про подiю

Чому варто піти на концерт The Unsleeping?

1. Стати свідком першого сольного виступу гурту в столиці.
2. Зацінити найяскравіших представників нової хвилі української інді-музики на березі Дніпра.
3. Першими почути новий матеріал гурту.

Гурт The Unsleeping - альтернативний рок гурт з Умані, які працюють в одній з найбільш виснажених експериментами стилістик та виносять свою творчість за рамки очікувань. Використовуючи референси з мастодонтів жанру гурту вдалося зберегти власну індивідуальність та не з’їхати у вторинність. Результат — сотні тисяч переглядів на youtube. Кожен трек The Unsleeping одночасно схожий на все і не схожий ні на що з раніше почутого.

Саме ця стилістична виразність викликала зацікавленість коллективом в українських музичних кулуарах. Після виходу дебютного EP “Deviatve” гурт отримав багато позитивних відгуків від слухачів та критиків, а сам альбом назвали одним з кращих українських релізів 2018 року.

Переломним моментом у творчості The Unsleeping став вихід кліпу «You Drive My Four Wheel Coffin» — з купою урбаністичних метафор і в оновленому звучанні. Після цього про гурт заговорили в соц. мережах і почали запрошувати на великі українські фестивалі. Кліп майже дійшов до відмітки у 150 тисяч переглядів. А гурт, на даний момент, знаходиться в лонг-листі відбору на один з найвідоміших міжнародних фестивалів Sziget. Однією з вирізняючих рис The Unsleeping є якісні та красиві кліпи. Кожен з п'яти треків “Deviate” супроводжується окремою відеороботою.

7 липня на березі Дніпра гурт проведе свій перший великий концерт в столиці разом з гуртом Our Atlantic

Схожі події

Класика на даху ЦУМ. Віртуози Києва 15 серпня 19:00, Сб Класика на даху ЦУМ. Віртуози Києва Київ, Дах ЦУМ від 350 грн. Класика на даху ЦУМ. Віртуози Києва Вже не хочу 15 серпня Класика на даху ЦУМ. Віртуози Києва Дах ЦУМ Придбати HammAli & Navai 21 серпня 19:00, Пт HammAli & Navai Київ, КВЦ Парковий від 890 грн. HammAli & Navai Вже не хочу 21 серпня HammAli & Navai КВЦ Парковий Придбати Jamala в Ботанічному Саду 28 серпня 19:00, Пт Jamala в Ботанічному Саду Київ, Ботанічний сад ім. Гришка від 350 грн. Jamala в Ботанічному Саду Вже не хочу 28 серпня Jamala в Ботанічному Саду Ботанічний сад ім. Гришка Придбати ДахаБраха. Літній концерт на терасі. Додатковий концерт 28 серпня 19:00, Пт ДахаБраха. Літній концерт на терасі. Додатковий концерт Київ, D12 від 500 грн. ДахаБраха. Літній концерт на терасі. Додатковий концерт Вже не хочу 28 серпня ДахаБраха. Літній концерт на терасі. Додатковий концерт D12 Придбати