Подію перенесено

спектакль "Ігри для дорослих"

25 березня - 30 квітня 2020 19:00
CARIBBEAN club Київ, вул. С. Петлюри, 4
від 490 грн.
від 490 грн.
Обрати квиток

Галерея

спектакль "Ігри для дорослих" у Києві - фото №1 vistava-igri-dlja-doroslih_caribbean-club_250320201900_309
спектакль "Ігри для дорослих" у Києві - фото №2 vistava-igri-dlja-doroslih_caribbean-club_250320201900_357
спектакль "Ігри для дорослих" у Києві - фото №3 vistava-igri-dlja-doroslih_caribbean-club_250320201900_247
спектакль "Ігри для дорослих" у Києві - фото №4 vistava-igri-dlja-doroslih_caribbean-club_250320201900_154
спектакль "Ігри для дорослих" у Києві - фото №5 vistava-igri-dlja-doroslih_caribbean-club_250320201900_720

Про подiю

ОФІЦІЙНЕ ЗВЕРНЕННЯ ДИРЕКЦІЇ CARIBBEAN CLUB!

Дорогі гості та друзі, 22 роки ми забезпечували різноманітне дозвілля, дивували авторською кухнею, допомагали розслабитись та гарантували гарні враження.
Наші гості – головний пріоритет роботи концерт-холу та клубу.
З 17-го березня відповідно до постанови Кабінету Міністрів України та з турботою про кожного Caribbean Club закривається на невизначений термін.
Ми всі чекаємо, що роботу буде відновлено найближчим часом.
Ми не скасовуємо, а переносимо події, узгоджуючи з артистами найзручніший час. Вся інформація на нашому сайті caribbean.com.ua та на офіційних сторінках в соцмережах.
Всі придбані квитки дійсні на майбутні дати. Кожному гостю ми допоможемо обрати найкращий варіант зміни часу відвідування обраного шоу або запропонуємо альтернативу.
Наші авторські проекти та гучні нічні вечірки відновлять роботу одразу, коли уряд зніме карантинні обмеження на масові події.
Ми просимо вас зберігати спокій та ваші квитки. Адже події обов’язково відбудуться.
Ваші квитки – це ваша віра в нас та в те, що складні часи минуть швидше ніж всі очікують! Так, саме зараз нам дуже потрібна ваша підтримка.
Будьте здорові та підтримуйте гарний настрій.

спектакль "Ігри для дорослих" в Києві! Чекаємо вас 2020-03-25 о 19:00 на майданчику CARIBBEAN club, Київ.
Ви можете купити квитки на виставу "Ігри для дорослих" на Concert.ua онлайн. А також оформити замовлення з доставкою кур'єром або забрати замовлення на фірмових бланках в нашому найближчому квитковому офісі (напередодні події ці способи стають недоступними).«Ігри для дорослих» - це абсолютно унікальне штампування з заводу романтичних комедій, в ній є великий красивий ярличок, тому що вона з окремого цеху. Манера подачі вельми незвичайна, але зате вона не перетворює картину в чергову нудну історію про Ромео і Джульєтту.

Маючи всі атрибути подібних спектаклів, вона відрізняється своєрідною легкістю розповіді і в той же час передає цікаві думки про любов до і після сексу, змішуючи зі сплавом щирої дружби і довіри, одночасно додаючи добротні шматочки гумору.

Вистава дійсно прекрасна. Актори зі своїм завданням впоралися на «ура». Вони не тільки цікаві люди з божевільною чарівністю і харизмою, а й чарівні професіонали. Грають жваво і легко, насолоджуючись процесом. Їм хочеться не просто вірити, а довіряти.

У підсумку: спектакль підірве Ваш розум неймовірною дозою позитиву, замішаного гігантської порцією жартів.