24-pay-mark Created with Sketch.

YAKTAK

5 серпня 2023, сб. 19:00-21:00
від 350 ₴
від 350 ₴

Про подiю

Чому варто піти на концерт YAKTAK в Одесі?

  1. Його голос закохує з перших нот
  2. Яскрава творчість, не обмежена стильовими рамками.
  3. Зрозумілі і близькі кожному теми пісень.

YAKTAK з концертом в Одесі

YAKTAK – популярний український співак, що підкорює слухачів безмежною харизмою та проникливим тембром. У творчості артиста поєднуються такі напрямки як поп, реп та рок. Сам виконавець зосереджується на піснях українською мовою та через зрозумілі тексти відкриває кожному свій внутрішній світ.

Особлива програма зі щирих та мелодійних пісень на території Одеської кіностудії

Ви почуєте ліричні композиції YAKTAK і одразу закохаєтеся в його творчість. Адже у кожній пісні – щирі та близькі багатьом почуття й переживання. Ще одна цікава особливість робіт виконавця – присутність у кожній композиції гітари, якій надається певний образ, співзвучний із темою пісні. Приходьте, щоб почути мову душі YAKTAK! До зустрічі!

Квиток «вхід + бар» є безпосередньо входом на концерт та дає можливість обрати 3 будь-яких напої на вибір в зоні барів

Де купити квитки на концерт YAKTAK в Одесі?

Обирайте зручний час та одразу замовляйте квитки на сайті Concert.ua.

Артисти

Схожі події

Klavdia Petrivna 30.08, 31.08 Klavdia Petrivna Київ, Палац спорту від 549 ₴ Klavdia Petrivna 30.08, 31.08 Klavdia Petrivna Палац спорту Придбати Один в Каное 18 червня 18:30, вт Один в Каное Київ, МЦКМ (Жовтневий палац) від 320 ₴ Один в Каное Вже не хочу 18 червня Один в Каное МЦКМ (Жовтневий палац) Придбати Артем Пивоваров на підтримку ЗСУ 25 серпня 19:00, нд Артем Пивоваров на підтримку ЗСУ Тернопіль , ПК Березіль від 690 ₴ Артем Пивоваров на підтримку ЗСУ Вже не хочу 25 серпня Артем Пивоваров на підтримку ЗСУ ПК Березіль Придбати Faine Misto: Земля майбутніх легенд 02 серпня 11:00, пт Faine Misto: Земля майбутніх легенд Львів, Територія !FESTrepublic від 600 ₴ Faine Misto: Земля майбутніх легенд Вже не хочу 02 серпня Faine Misto: Земля майбутніх легенд Територія !FESTrepublic Придбати