12 жовтня 2018, Пт. 20:00
ATLAS Київ, вул. Січових Стрільців 37-41
від 250 грн.
від 250 грн.

Галерея

Про подiю

Чому варто піти на концерт групи "Жадан і Собаки"?

1. Це більше 10 років історії українського панк-року.
2. Гостро соціальні теми, які хвилюють кожного.
3. Вони вміють і качати, і давати поживу для роздумів.

"Жадан і Собаки" – це один із найпопулярніших колективів України, який грає панк. Усі композиції гурту – це тексти на гостро-соціальну злободенну тематику.

Історія проекту почалася 11 років тому в Харкові. За цей час "Жадан і Собаки" випустили чотири студійні альбоми. Група дала сотні концертів як в Україні, так і за її межами: в Польщі, Білорусії, Словаччині, Чехії, Німеччині, Австрії, США та ін. Потрібно сказати, що "Жадан і Собаки" – це в першу чергу концертний проект. Так, кожен виступ хлопці хвацько перетворюють у неповторну протестно-алкогольну феєрію для аудиторії.

Саме тому харківські музиканти є постійними і бажаними гостями на безлічі культурних акцій і фестивалів. У своїх піснях колектив безпосередньо звертається до ідентичності і самосвідомості жителів спальних районів, приватного сектора і передмість. "Жадан і Собаки" говорять як про цілком конкретне (безвіз, акциз, субсидії), так і про глобальне (політика, лібералізм, економіка). Приходьте 12 жовтня в ATLAS, щоб почути справжній український панк! Чекаємо на вас!

Схожі події

She Wants Revenge 17 серпня 19:00, Сб She Wants Revenge Київ, Bel etage від 740 грн. She Wants Revenge Вже не хочу 17 серпня She Wants Revenge Bel etage Придбати Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» 01 червня 20:00, Сб Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» Київ, НСК Олімпійський Вже не хочу 01 червня Stadium Show MONATIK «Love It Ритм» НСК Олімпійський Придбати Гра престолів 2 -25% 30 березня 19:00, Сб Гра престолів 2 Київ, Палац Україна від 200 грн. Гра престолів 2 Вже не хочу 30 березня Гра престолів 2 Палац Україна Придбати