12 жовтня 2018, Пт. 20:00
ATLAS Київ, вул. Січових Стрільців 37-41
від 250 грн.
від 250 грн.
Обрати квиток

Галерея

Про подiю

Чому варто піти на концерт групи "Жадан і Собаки"?

1. Це більше 10 років історії українського панк-року.
2. Гостро соціальні теми, які хвилюють кожного.
3. Вони вміють і качати, і давати поживу для роздумів.

"Жадан і Собаки" – це один із найпопулярніших колективів України, який грає панк. Усі композиції гурту – це тексти на гостро-соціальну злободенну тематику.

Історія проекту почалася 11 років тому в Харкові. За цей час "Жадан і Собаки" випустили чотири студійні альбоми. Група дала сотні концертів як в Україні, так і за її межами: в Польщі, Білорусії, Словаччині, Чехії, Німеччині, Австрії, США та ін. Потрібно сказати, що "Жадан і Собаки" – це в першу чергу концертний проект. Так, кожен виступ хлопці хвацько перетворюють у неповторну протестно-алкогольну феєрію для аудиторії.

Саме тому харківські музиканти є постійними і бажаними гостями на безлічі культурних акцій і фестивалів. У своїх піснях колектив безпосередньо звертається до ідентичності і самосвідомості жителів спальних районів, приватного сектора і передмість. "Жадан і Собаки" говорять як про цілком конкретне (безвіз, акциз, субсидії), так і про глобальне (політика, лібералізм, економіка). Приходьте 12 жовтня в ATLAS, щоб почути справжній український панк! Чекаємо на вас!