24-pay-mark Created with Sketch.

ATLAS
Київ, вул. Січових Стрільців 37-41

Афіша

GRANDMA'S SMUZI 27 вересня 18:30, пт GRANDMA'S SMUZI Київ, ATLAS від 490 ₴ GRANDMA'S SMUZI Вже не хочу 27 вересня GRANDMA'S SMUZI ATLAS Придбати Sick Solution - презентація альбому 25 жовтня 18:00, пт Sick Solution - презентація альбому Київ, ATLAS від 400 ₴ Sick Solution - презентація альбому Вже не хочу 25 жовтня Sick Solution - презентація альбому ATLAS Придбати KLER 09 листопада 19:00, сб KLER Київ, ATLAS від 590 ₴ KLER Вже не хочу 09 листопада KLER ATLAS Придбати Deathstars 14 грудня 00:00, нд Deathstars Київ, ATLAS від 710 ₴ Deathstars Вже не хочу 14 грудня Deathstars ATLAS Придбати

Галерея

ATLAS - фото №1 ATLAS
ATLAS - фото №2 ATLAS афіша
ATLAS - фото №3 ATLAS квитки
ATLAS - фото №4 ATLAS на concert.ua
ATLAS - фото №5 ATLAS фото
ATLAS - фото №6 ATLAS піти
ATLAS - фото №7 ATLAS дивитись
ATLAS - фото №8 ATLAS квитки

Популярний концертний майданчик і клуб Atlas розташований за адресою вул. Січових Стрільців 37- 41. Ви відразу помітите центральний вхід, під час заходів біля нього завжди препаті (поблизу "Сільпо", якщо ви розумієте, про що ми).

ATLAS - це багатофункціональний сучасний майданчик із великим залом (сцена, танцпол, два бари) і двоярусним балконом (для тих, хто хоче відпочивати за столиками). Є місце для танців, водночас, зберігається певна інтимність і камерність, тому вечори тут завжди затишні. Правильну атмосферу створюють LED-екран і світлова інсталяція. Верхній одяг можна залишити в гардеробі, яких тут два - на 1-му і 2-му поверсі. Також є лаунж-зона й окреме приміщення для куріння.

Насичений графік - одна з особливостей "Атласу". Рок-концерт або театральна вистава, акустика або гучна вечірка з улюбленими ді-джеями - тут кожен знайде своє. І, так, Atlas Weekend влітку - це звідси.

Дивіться афішу подій і вибирайте найцікавіше - для себе чи на подарунок друзям.