24-pay-mark Created with Sketch.

8 люблячих жінок

-
Відгуків немає
від 0 ₴
120 хв.
від 0 ₴
Обрати подію

Чому варто піти у театр на виставу «8 люблячих жінок» в Одесі?

  1. Яскрава прем’єра театру у жанрі детективної комедії.
  2. Постановка французького автора, та ще й про жінок – це десять з десяти!
  3. Гарний настрій та море нових вражень.

Комедійний спектакль «8 люблячих жінок» в Одесі

Вистава за п’єсою талановитого французького драматурга Робера Тома вперше була поставлена на сцені театру у січні 2023 року. Тож шановна публіка має унікальну можливість одними з перших оцінити новинку! Ролі виконують: заслужена артистка України Юлія Скарга, заслужена артистка України Тетяна Опаріна, заслужений артист України Борис Смірнов, Марина Вішталюк та інші. Режисер-постановник – народний артист України Олег Школьник. Тривалість – 2 години.

Прекрасні актори та колоритні образи персонажів у виставі «8 люблячих жінок» на сцені Одеського драмтеатру

У центрі яскравої детективної комедії – чарівна і таємнича жінка. Точніше – вісім жінок. І кожна в когось закохана, а крім того – іще має скелетик у шафі. То ж вам разом із іншими глядачами доведеться зазирнути і у ту шафу, і у один приміський будинок поблизу Парижу… Чекаємо на вас!

Де купити квитки на спектакль «8 люблячих жінок» в Одесі?

Швидко і зручно замовити квитки можна онлайн на Concert.ua. Всього кілька хвилин – і квитки вже у вашому особистому кабінеті та на e-mail.

ℹ️ Корисна інформація:

🧸 Дітям безкоштовно до 3 років без надання окремого місця.
✅ Без супроводу дорослих на вистави допускаються глядачі з 16 років.
🛡️ У випадку повітряної тривоги: якщо повітряна тривога пролунала перед початком вистави, очікуємо на відбій протягом 1 години. Якщо тривога триває більше 1 години - вистава переноситься на іншу дату. Якщо тривога розпочалась під час вистави, показ вистави зупиняється, глядачі проходять до укриття, та чекаємо на відбій. Якщо тривога триває менше 1 години, виставу продовжуємо. У разі, коли тривога триває більше однієї години, показ переноситься на іншу дату.