24-pay-mark Created with Sketch.

Білосніжка або Новорічні пригоди у 3/12 королівстві

від 0 ₴
Обрати подію

Про події

На цій казці виріс не один десяток поколінь, знято не один художній фільм. До вашої уваги постановка Одеського театру ростових ляльок. Вчені давно довели, що історія людства розвивається за спіраллю. Все у житті повторюється. Ось і наша історія вже колись відбувалася. Напевно, хтось її чудово пам'ятає, хтось нагадує… І ось ця історія знову повторилася. У старій казці із новими героями.

Напередодні свого 16-ти річна прекрасна принцеса Білосніжка була вигнана з королівства злою мачухою, яка бажає бути найкрасивішою з тих, що нині живуть на Землі. Королева відправляє свою падчерку до лісу з вартою, яка незабаром тікає, залишаючи юну дівчину на поживу вовкам. Не знаючи про існування зла та небезпеки, що виросла і вихована в доброті та любові, принцеса переживає всі страхи та жахи нічного лісу і зрештою засинає. Прокинувшись вранці у лісі, Білосніжка виявляє будиночок, схожий на будиночок гномів, про який у дитинстві вона багато разів читала у казках. Але яке ж було її здивування, коли виявилося, що в будиночку живуть далеко не гноми!

Споконвічно вічна боротьба зі злом, в якій неодмінно перемагає добро!

Ви маєте унікальну можливість поринути в атмосферу справжньої казки та вирушити у захоплюючу подорож назустріч своїм улюбленим персонажам. Актори не лише виступають на сцені, а й із задоволенням спілкуються з дітьми у залі для глядачів, роблячи їх фактично учасниками вистави. На вас чекає незабутня годинна програма, улюблені герої, яскраві костюми, авторська музика та пісні.

Перелік подій